Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen húsmentes tésztákat...

Milyen húsmentes tésztákat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mi a kedvenc tésztátok? Milyen hús nélküli szószt/ragut szoktatok csinálni hozzá?

2023. jan. 18. 09:40
 1/9 anonim válasza:
95%

Paradicsomos teszta a kedvencünk.

1 kisebb hagyma sok paradicsom rá fokhagyma só bors friss bazsalikom és petrezselyem és,ami nagyon feldobja az olíva bogyó.

2023. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
95%
Sajtos, túrós-tejfölös, diós...
2023. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Túrós csusza.Itt a túró és a tejföl a szósz.Barátfüle,császármorzsa.Ezeknél meg valami jóféle hígabb lekvár.Mondjuk barack,ribizli..
2023. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Brokkolis, káposztás, spenótos, görög salátás (nem hülyeség, maradék görögsalátát felforrósítasz és ráöntöd fött tésztára), "húsmentes bolognai", petrezselymes-krumplis tészta, gombás-tejfölös, kínai stílusú pirított zöldséges
2023. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Paradicsomos gnohhi vagy gombás canelloni a nagy kedvenc.

Igaz nem tészta de spenótos zsemlegombócot is szoktam.

2023. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Penne arrabiata.
2023. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hummuszos tészta paradicsommal és párolt brokkolival, plusz én szoktam bele tenni fokhagymát is, kivéve ha eleve (fok)hagymás hummuszt használok alapnak:

https://www.youtube.com/shorts/KfnJKxEz46k

2023. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Spenótost én is ajánlom :). Gombás is jó, mondjuk tejszínes-gombás vagy gombapaprikásként. Pestós esetleg? Ha eszel tejterméket, akkor a tejszínes karfiolos vagy a sajtos-sajtkrémes-kelbimbós tészta is finom, és párom is szerette ezeket, aki egyáltalán nincs oda a zöldségekért ilyen mértékben :D.

Még olvastam olyanról, hogy valaki édesburgonyás tésztát csinált krumplis tészta helyett, érdekes lehet :).

2023. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sütötökös is nagyon finom.
2023. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!