Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Aki vegán az semmi körülmények...

Aki vegán az semmi körülmények közt nem eszik hust?

Figyelt kérdés
Pl vendégségben vagy de nincs olyan étel ami vegán lenne. Eszel vagy éhesen mész haza?
2023. jan. 30. 02:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy visz magával saját ételt a vegán, vagy a vendéglátók lesznek illedelmesek és készítenek neki vegán kaját
2023. jan. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%

Dehogynem, csak erre egy vendégség általában kevés indok.

De az éhség nagy úr, nyilván, ha valaki éhes, nyersen is megeszik egy állatot, nincs ember a Földön, aki az éhhalált választaná.

2023. jan. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
"Vagy visz magával saját ételt a vegán, vagy a vendéglátók lesznek illedelmesek és készítenek neki vegán kaját" - Ha tisztában vannak vele hogy vegan és azzal is, hogy az konkrétan mit jelent
2023. jan. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy eszek vendégségben húst, kábé minden második vasárnap ehetnék akkor.

Egyetlen vegánt sem ismerek akinek ez beleférne, de meg vegát se.

2023. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Plusz vendégsegben is szokott lenni rizs, zöldsaláta, köret, vagy mittomén. Ha valaki akkora paraszt, hogy meghív egy vegánt és csak húst csinál, akkor én simán rendelnék valami vegán kaját..igen, oda helybe, a vendégségbe. Érezze az szarul magát aki ennyire paraszt vendéglátó.
2023. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
5# Egyetértek. Vegán vendégeknek mindig készítek külön kaját. A nem vegánokkal veszekedni kell, hogy ne egyék meg a vegán kaját:)
2023. jan. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Aki vegán, annak ezt pontosan egyeztetnie kell a vendéglátókkal előre. Ha nem vállalják, hogy készítenek neki külön vegán ételt, akkor vinnie kell magával. Azért a köretekből jó esetben tudnak enni, ha váratlan helyzet adódna. Kivéve ha csak állati zsírban sült krumpli és majonézes saláta van. Az gáz.
2023. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%

" Ha tisztában vannak vele hogy vegan és azzal is, hogy az konkrétan mit jelent"


Én például tisztában vagyok vele, hogy mit jelent, ezért mindig elmondom, hogy maximum vegetáriánust tudok csinálni.

Sajnos nem ismerek olyan élelmiszereket, amik megtermeléséhez ne mészárolták volna le állatok ezreit.

2023. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
7%

"Kivéve ha csak állati zsírban sült krumpli és majonézes saláta van"


Szia, bocs, a rizs jobb?

Mert én már teljesen összezavarodtam.

2023. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
Wtf? A rizs vegánnak jobb, mert vegán. A majonézes krumpli meg a zsírban krumpli nem. Min zavarodtál össze?
2023. jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!