Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Érdekel, hány vegán van az...

Érdekel, hány vegán van az oldal használói között?! Vegánok, írjatok. Csak annyit pl, hogy "vegán vagyok". Tudom persze, hogy ebből nem fog kiderülni a pontos szám, de azért aki vegán és vállalja, írjon.

Figyelt kérdés

dec. 2. 05:14
1 2
 1/15 The Bing Bang Theory ***** válasza:
100%
Legközelebb csatolj szavazást a kérdésedhez!😉
dec. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ó, ez most nem jutott eszembe. :(
dec. 2. 05:36
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem érdekel.
dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy engem érdekel. De tényleg félreérthető a mondat.
dec. 2. 07:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgysem keresné fel mindenki ezt a kérdést.
dec. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A gond, hogy nem mindegy, hogy definiálod a vegánt, van, aki meggyözödésböl az, van, akinek ez csak étrend, meg egy csomó idióta is idejönne kötözködni
dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5. Igen, tudom.


#6. Ahogy írtad: "egy csomó idióta is idejönne kötözködni" - sajnos ez valószínű.

dec. 2. 10:53
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy offolok, de én éppen ezért nem teszek fel vega/vegán témaval kapcsolatos kérdést a vegetáriánus topikban, mert ott csak veszekedni jön a többség, hanem a rendes receptes topikban, ott kapok használható választ is.
dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8. Semmi gond, hogy írtál. Köszönöm a véleményedet. Ma én is megtapasztaltam, hogy a vegetáriánus topikban mi megy.
dec. 2. 15:41
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Én normális vagyok.
dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!