Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Érdekel, hány vegán van az...

Érdekel, hány vegán van az oldal használói között?! Vegánok, írjatok. Csak annyit pl, hogy "vegán vagyok". Tudom persze, hogy ebből nem fog kiderülni a pontos szám, de azért aki vegán és vállalja, írjon.

Figyelt kérdés

dec. 2. 05:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

“ azért aki vegán és vállalja, írjon.”

Van olyan ember, aki annyira szégyelli a vegánságát, h még egy anonim oldalon se vállalja?

dec. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
A "nem vállalja" szerintem arra vontakozik, hogy nem akarja itt kiírni, mert nem feltétlen tartozik idegenekre. Ez nem azt jelenti, hogy "szégyelli", az egész más kategória
dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
+ egy
jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#11. Egyáltalán nem arról van szó, hogy szégyellné, hanem arról, hogy a vegánokkal kapcsolatos kérdésekhez sok nem vegán jár, akár ekézni, kötözködni vagy csak bunkóból lepontozni.


És tényleg jobb lett volna szavazással kiírni. Nem tudom, hogy akkor miért nem jutott eszembe, pedig szoktam szavazással kérdéseket feltenni.


Többieknek köszi!

jan. 19. 00:34
 15/15 A kérdező kommentje:
jan. 19. 04:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!