Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen nem romlandó, félkész...

Milyen nem romlandó, félkész kajákat vinnétek magatokkal egy 10 napos külföldi útra, az ott tartózkodás idejére?

Figyelt kérdés

Három barátommal egy olyan helyre (külföld) megyünk, ami nagyon távol esik a lakott területtől, így a bolt is távol van csak. Továbbá a hely, ahol alszunk, az se felszerelt (például nem tudunk főzőcskézni, stb.).


Milyen instant, félkész ételek vannak, amelyek nem romlandóak, és ilyen helyen is elkészíthetnénk?


2011. jan. 8. 21:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem bántódtam meg a húsos ételek ajánlása miatt. Főleg amikor valaki picit figyelmetlen, de jóindulatúan írta a választ.


Aki pedig a disznót ajánlgatja továbbra is, annak csak azt tudom mondani, hogy a disznóhús az, amit soha nem ettem (kivéve egyszer), és nem is ennék. De a humor tetszik, jót nevettem. :D

2011. jan. 8. 22:56
 12/17 Trükkös Béla'bá válasza:
75%
Nem kóstoltad még a házi szalonnámat. Adj meg egy e-mail címet és elhívlak egyszer disznóvágásra. Eszel a hagymás véremből elfelejted a vegetarianizmust egy életre:)
2011. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kinai üvegtészta azt is csak forró vízel kell felönteni mellé valamilyen kész szósz.
2011. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 doboszoli ***** válasza:

Néhány ezer forintért lehet kapni "patronos" gázfőzőt, a belevaló eldobható palack 2-3oo forint, és máris 80%-kal nőnek a lehetőségeitek.

A készétel konzervek közül a "Házias ízek" fantázianevűt javaslom, a többi többnyire nem ehető kategória.

Ha áram van, akkor elektromos rezsó, meg egy motoros hűtőtáska is jó szolgálatot tehet.

2011. jan. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez valami táborozásféle dolog? Tök jó lehet.

Amit én vinnék, szintén konzervek, só, fém teáskanna, tea, aszalt gyümölcsök, alma, üvegtészta (főzni se kell, csak forró vízzel felönteni. Ráadásul borsóból vagy rizsből van); répa, Abonett vagy kétszersült, kemény sajt (ha esztek ilyet)

2011. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs gáz a szálláson áram se lesz és feleslegesen cipelitek a vízforralot. Ennek még indulás elött nézetek utána és annak is hogy lehet füteni.
2011. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a figyelmességet! Fűtésre nem lesz szükség, mert ott most éppen nyári időszak van. Áram van, gáz nincs. :)
2011. jan. 12. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!