Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerülhet 1 hónap...

Mennyibe kerülhet 1 hónap Németországi tartózkodás?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a következő nyári szünetben önköltségből kimennék nyelvet tanulni, nem túristának, csak simán mintha ott laknék.

Nincs túl sok pénzem erre max 100ezer forint utazási költség, szállás étkezés. Ott szerintetek tudnék munkát vállalni csak ilyen 1 hónaposat?

Ha 100ezer forintból nem jön ki a dolog, akkor kb mennyi időt tudnék ott tölteni?

Szerintem tudnék ismerősöket is beszervezni, ausztria is jó lenne és tényleg nem látni szeretném az országot, mert ahhoz sok pénz kell, hanem élni:D


2011. szept. 15. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak olyan szervezetek, amelyek fiataloknak szerveznek olyan utakat, ahol kaját és szállást adnak, cserébe önkéntes munkát kell végezni, meg lehet ismerni sok embert, és lehet mellette nyelvet találni. Én tizenvalahány éve futottam bele ilyen munkát végző lányba, pár percet beszélgettünk vele. Most nem tudom, hogyan van az ilyesmi.

Persze nem árt, ha 26 alatt vagy, mert elsősorban fiataloknak van ez, bár lehet, hogy idősebbeknek is van ilyesmire lehetőségük.


[link]


Nézz körül itt. Csak egy hónap nem tudom, hogy nem-e kevés-e, ennyi idő alatt nem tudom mennyit lehet tanulni.

ha ilyen rövid időre megy az ember, akkor inkább valami tanfolyamszerűség (nyelvi tábor) kellene.

2011. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi, hidd el sokat lehet tanuilni, én volt mikor 4 nap alatt németül gondolkodtam és rengeteget tanbultam.

18 éves leszek addigra ugyhogy fiatalnak mondhatom magam köszi a linket és a választ!

2011. szept. 17. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!