Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Azok a vegák (nem vegetariánus...

Azok a vegák (nem vegetariánusok! ), akik az állatszeretet miatt lettek azzá, fogyasztanak mézet?

Figyelt kérdés
Ugye, ha tojást, tejet nem, akkor szerintem a méz is ebben a kategóriában van, szerintem. Csak kíváncsi vagyok.
2009. márc. 11. 10:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Valaki jól írta, a vegánok nem esznek sem tejet, sem tojást, sem mézet, pont azért amit a kérdező is leírt.

De a vega, az a vegetáriánus "becézése". :)

2009. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit pontosabban: a VEGÁNOK, azok akik nem fogyasztanak mézet SEM.


A tojás, tej, méz helyettesítésére egy csomó jól bevállt praktika van, számos édességet, tortát, szinte bármit is el lehet készíteni. És persze a sós ételek is változatosak.


A nyers-vegánok, egy külön kategóra, ez annyiban különbözik, hogy semmit nem főznek meg.

2009. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Vegetáriánus: olyan ember aki csak olyat eszik amibe nem hal bele egy állat sem pl:magok,gyümölcsök,zöldségek és persze sajt,túró,tojás,tej,méz stb... stb...


Vega: olyan ember aki SEMMILYEN állati eredetűt nem eszik amit eszik: magok,zöldségek,gyümölcsök,gombák


amit NEM eszik:sajt,tej,túró,hús,tojás és egyéb dolgok... sőt! még mézet SEM eszik!


én inkább a vegetáriánus életmódot támogatom mert a vega annyira... á az nem jó!

2009. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%

Kedves előttem szóló, ha végigolvastad volna az előtted szólókat, akkor láthattad volna, hogy akik vannak, azok

a vegetáriusok és a vegánok.

Felejtsétek már el a becéző "vega" kifejezést, aminek semmi értelme. Akik vannak, azok a vegánok.

2009. márc. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én nem leszek sem vegán, sem vegetariánus. Csak érdeklődtem... és megkaptam a választ.
2009. márc. 15. 19:24
 16/19 anonim válasza:
0%
Igen, mézet fogyasztanak. Ahhoz az állat életének kioltása nélkül jut hozzá. Ezért vannak, akik tejterméket is fogyasztanak, mert arról gyakorlatilag "önként" mond le az állat, nem kell elpusztulnia érte.Még olyan érdekes kérdéssel szoktam szembesülni: "De halat eszel, nem?" :-)
2009. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tudod, mi a méz? méhnyál és nektár. Ehetnek a vegák, mivel a méz nem hús
2010. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Van fontossági sorrend is!A hús az(a hal is),amit azonnal el kell hagyni,aztán jöhet a tojás meg a tejtermékek,és a végén a méz is.Mindig a béke irányába kell lépni függetlenül attól,hogy hol tartunk!
2010. ápr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
2010. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!