Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hogy állítsam le azokat, akik...

Hogy állítsam le azokat, akik szekálnak azért, mert vega vagyok?

Figyelt kérdés
Hetedik osztályos vagyok , saját elhatározásomból 2008 decembere óta vagyok vega. Az osztályomban és a tanárok között is sokan elfogadják, de persze vannak olyanok is, akik be nem fognák a szájukat és sosincs nyugtom tőlük, akármit mondok nem hallgatnak meg csak nyomják a dumát. Mit csináljak, hogy békén hagyjanak? Ez idővel elmúlik?
2009. márc. 16. 20:53
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
34%
Igen, méghozzá akkor, amikor felhagysz ezzel a butasággal.
2009. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
86%
Általában az általános iskolában ilyen a szint.De sokszor még felnőtteknél is.Az ilyenek értelmileg szegények.A gyerekeknek van egy különleges tulajdonsága, mégpedig az hogy maguk sem tudják miért, de valakit állandóan piszkálni kell.Ha nem foglalkozol velük és nem szólsz hozzájuk, sőt amikor piszkálnak az arcukba vigyorogsz, valszeg egy idő után abbahagyják.
2009. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
86%
Ja és annyiban igaza van az előző válaszolónak ha csak divatból csinálod, akkor tényleg hagyd abba.Egyébként hány kg vagy?
2009. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
86%
Én 8.- os voltam kb. amikor utoljára ettem húst. Azóta eltelt csaknem egy évtized:) Először engem is lehülyéztek de idővel hozzászoktak az ismerősök- család. Ha pedig idegen kérdezi h " és miért nem eszel húst? " akkor meg a válasz: " nem szeretem az ízét- miért egyek döglött állatot- készülök a fotoszintetizálásra":)) a kérdezőtől függően:D
2009. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

Na, nem kérek ilyenekt hogy hagyjam abba.

Eleve elég vékony alkatu vagyok amugy 46 kg. (amig hust ettem is kevés voltam szoval ez csak olyan öröklött cucc.)

Nem divatból csinálom, ha így lenne akkor tényleg divat lenne és nem baszogatnának érte.

Köszi a válaszokat!

2009. márc. 16. 21:15
 6/59 anonim ***** válasza:
94%

De nem ertem, miert tudjak ezt meg a tanarok is???!!! Tablaval a nyakadban mesz, es latszik, hogy haho, vega vagyok, vagy hogyan tudja az egesz suli. Azert errol csak te tehetsz, senki mas. Gondolom egyfolytaban errol beszelsz, es ezert cikiznek erte.

Probalj ne valaszolni senkinek semmire az osztalyban errol a vegas dologrol, es akkor latjak, hogy nem vagy vitapartner. Miert kell ebbol ekkora nagy dolgot csinalni?

2009. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen egyetértek a 21:45-össel, bennem is ez fogalmazódott meg mikor elolvastam a kérdésed! A te hibád hogy cikiznek érte! Mert attól hogy vajkrémes kenyeret viszel a suliba uzsonnának, még senki nem fogja levágni hogy vega vagy! Minek kell ezt nagy dobra verni, csak nem azért mert divatból csinálod? Ha őszintén szívből természetesen csinálnád akkor nem mondanád senkinek szinte hiszen ez egy természetes dolog, de így nagyon eröltetett és átlátszó. Te hibád, kérkedtél vele, akkor szívjad a levét nyugiban.

Hozzáteszem a vegetarianizmus az élet egyik legnagyobb fogyatékossága (szerencsére nem 100%-os). De ha vega lennék akkoris az lenne a véleményem hogy minek kell kikiabálni ugy hogy még a tanárok is tudják. Kit érdekel?

2009. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

:)))!

Bírlak titeket...

Onnan tudják, hogy a barátnőim tudják. :) Úgy gondolom, hogy nekik igazán elmondhatom, hogy nem eszek húst, elkerülve az esetleges további félreértéseket..Egyébként nem értem minek bántani, azt se tudjátok ennyiböl,hogy miröl van szo.

Na igen, és természetesen már szét van kürtölve-nem általam. Köszönöm, köszönöm... Nem kéne rögtön le divatozni azért, mert nagyon szeretem az állatokat és semmikép nem eszek belőlük.

2009. márc. 16. 22:03
 9/59 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tudjuk ennyiből miről van szó, akkor írd le, teljes hosszában, hogy érdemben hozzátudjunk szólni! Én ráérek.
2009. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

És honnan veszed, hogy én kérkedek vele? Nem is az, hogy megkérdeznéd normálissan, hogy mégis honnan tudják, rögtön beállítasz csupán egy divat vegának mintha 13 éves létemre semmit se tudnék róla. Úgy gondolom, ha veled megnézetik a Földlakók c. filmet te is vega leszel..

Nem kérkedtem vele egyáltalán, 1xüen kiderült és azota mindenki tudja. Miért kell szidni?

2009. márc. 16. 22:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!