Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le az utcán beszólogatókat? Érdemes visszaszólni?

Figyelt kérdés
Már hetek óta rendszeresen összetalálkozom egy pasassal. Amúgy nem lenne rossz pasi, de olyan tuskó hogy hihetetlen. Bármikor meglát kiszólogat nekem, bámul stb. Már rosszul vagyok meglátom, mert tudom hogy valami piszkálódást fog mondani, vagy fütyül vagy ilyenek. Mutassak be neki :D vagy mit mondjak neki hogy leálljon?
2011. okt. 27. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Munkásemberek fütyülnek egy csinos nő után az utcán. A nő visszafordul,majd mondja: "kutyának nézel, vagy rigó baszta az anyádat??

kb ennyivel :D

2011. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre a válasz kb, ez lenne ilyen f@szkalapoknál:

-kutyának! Lehetek a gazdád?

Szóval szerintem szard le és kész. Tudom, hogy zavar, de ne figyelj rá.

2011. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne alacsonyodj le a szintjére mert legyőz a rutinjával.
2011. okt. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézz rá csúnyán. Szerintem ennyi elég. :D

Esetleg kérdezz rá, hogy mit akar ezzel elérni, nyilván nem összeszedni akar, mert ilyen alpári fazonokkal az életben nem állnál le. :)

2011. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Észre se vedd! Ennél rosszabbat úgy sem tudsz vele csinálni.
2011. okt. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!