Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Van itt erkölcsi vegetariánus?

Van itt erkölcsi vegetariánus?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 13:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
78%
Nem erkölcsi, inkább kényszervegetariánus lettem az elmúlt évben. Az ok: nem jut húsra...
2011. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
72%
Dettó! És ha jut, akkor az is gusztustalan, agyon vizezett, vagy büdös, vagy undorítóan tárolt, vagy zöld, vagy mócsingos... Szóval az erkölcsömet nem bántaná...
2011. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Állatvédő vagyok.
2011. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
49%
Én nem erkölcsi okokból lettem az, hanem csak egyszerűen megundorodtam tőle! Viszont, mára erkölcsi vegetáriánusnak is tartom magam! F/18
2011. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
0%
OMG! mi ez az új őrület???
2011. jún. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Combi27 ***** válasza:
77%

Látom sokan panaszkodnak a rossz minőségű húsra...hát én is panaszkodhatnék a permetszerrel érlelt zöldségek és gyümölcsök armadájára, az érett gyümülcsök íztelenségére stb...Ugyanúgy ahogy a húsoknál is megvan a jó minőség, úgy a zöldség-gyümölcsnél is, csak drágább.Én fele fele arányban eszem húst, és zöldséget (szeretem a távol keleti, magyar, olasz,spanyol,angol, német konyhákat), de meg sem fordult a fejemben hogy a húsról vagy a zöldségről teljes mértékben lemondjak.Mindegyikből a jó minőségűért többet kell fizetni.Belefutottam én is büdös húsba, íztelen gyümölcsbe, onnan nem kel vásárolni többet.

Volt pár vega ismerősöm, de sokat nem lehetett velük kezdeni a köműves szakmámban...A nehéz fizikai munkához kell a hús, a zsír, a kalória nagy és gyors bevitele, de a vitaminok miatt szükség van a zöldség-gyümölcsökre is.

2011. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
57%

Én fél éve nem eszek húst, mert utálom látni, ahogy az állatok sorra pusztulnak el - és a kaják nagy része különben is szemétdombokra kerül. Állatból van, én pedig túlságosan szeretem őket, mintsem hogy befaljam és soha ne létezzenek többé.

L/16

2011. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
ha megeszed ha nem az a állat már nem létezik
2011. jún. 25. 13:29
 9/41 anonim ***** válasza:
65%
Istenem.... Ha nem eszi meg, megölni sem kell... xD Ennyi logikát..:D
2011. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
69%

Én is undorból lettem vegetariánus... Igaz én tojást már eszek, tejet is iszom(mennyi tej lehet a mai tejekben...?). Viszont a húst teljesen elhagytam. Semmi kényszerem nincs, hogy húst egyek, nem hiányzik.

Igazából, ahhoz hozzászólva, hogy a zöldségek állapota mondjuk a Madaras Teszkóban milyen...hát egyet értek,sz*r. Viszont piacokon javarészt friss, finom zöldségekhez lehet jutni. :)))

18L(5éve vegetariánus)

2011. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!