Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vannak olyanok, akik 10 éves...

Vannak olyanok, akik 10 éves kor alatt, önszántukból lettek vegák? (gondolok itt bármilyen fajtára)

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem, hogy nem szülői úgymond kényszerítésre vagy ilyesmi.
2011. aug. 19. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az emberek nem gondolkodnak 10 év alatt ilyesmiről, max ha nem szeretik a húst zet tudom elképzelni.
2011. aug. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Például én :) Talán pont 10 lehettem. Sajnáltam a nyuszikat (xD) és elhatároztam, hogy én ugyan nem eszek soha többet nyúl húst...Aztán már csirke húst se és így tovább. :D Most már ott tartok, hogy semmiféle húst nem fogyasztok. (Amikor vendégségbe vagyok, akkor azért egy kicsit eszek, nem akarok bunkónak tűnni, mert a vegaság, nem elfogadott és "értelmetlennek" hitt) Lehet, hogy az, de én maradok így :D

16/f

2011. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nyuszit én sem szem emiatt, mert ugye egyszer még gyerekkoromba én is összekapcsoltam a cuki húsvéti nyuszival :D

Első voltam

2011. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 9 évesen az állatok iránti mániám miatt. Anyámékat külön meg kellett győzni. A nehéz része, hogy én nagyon szeretem a sült kolbászt, a májkrémet, a csirkecombot és hasonló finomságokat. Bűnbe eddig nem estem csak egyszer véletlenül, a hét év alatt megedződtem, hogy a csábító szagokra némileg érzéketlenebb legyek, h a éhes vagyok. Mindenesetre már nem fanatikusság, sőt elhatároztam, hogy 19 éves szülinapomon(akkor leszek 10 éve vega) sütök egy sült kolbászt, és kiélem benne az elmúlt 10 évet. Csak az baj, hogy már kicsit megundorodtam a hústól. 16/L
2011. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek (aki tud még írni ehhez kapcsolódóan attól várom a válaszokat :) )! csak szerettem volna tudni hogy még hányan azok mert én 4 éves korom óta nem eszek húst+halat pedig előtte imádtam csak megtudtam hogy azért állatok halnak meg :D és most 13 leszek
2011. aug. 19. 23:26
 6/9 anonim ***** válasza:

azért ez olyan fura , szerintem is édesek a nyuszik, volt is sajátom egy ideig meg minden, de mégis a nyuszipörköltről az jut eszembe hogy finom! :D nemtudom, biztos bennem van a hiba....

meg úgy egyébként én is sajnálom az állatokat. nem azért mert ahhoz hogy tápláljon meg kell halnia, hanem azért AHOGYAN meg kell halnia. de szerintem azzal hogy valaki megtagadja a húst, ezt a gondot nem fogja megszüntetni.... sajnos.

2011. aug. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm öccse is 4 éves kora óta vega.
2011. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
47%

Decadencia vigyázz a kolbásszal 3 év múlva, mert furcsán fog reagálni szervezeted, ha ennyi hús mentes év után eszel húst és pont kolbászt.

Amúgy figyeljétek meg sok kisbaba, kisgyerek nem szereti a húst csak mi felnőttek tukmáljuk rájuk. Én sem szeretem a húst kiskoromban falun ezen ment a cirkusz mert mi az, hogy a gyerek nem eszik disznóvágáskor meg egyáltalán húst.

Most a minimálisat eszem, de meg vagyok nélküle van rajta kívül sok finomság.

2011. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
van én ismerek is
2011. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!