Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Egy vegának vagy egy nagyon...

Egy vegának vagy egy nagyon egészségesen táplálkozónak mit lehet vinni ajándékba?

Figyelt kérdés

csoki...de abban van tej

mit?


2011. szept. 2. 23:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
És a vegák tejet sem isznak?xDD Az nem húsxDDDD
2011. szept. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
TEAFŰ nagyon elegáns ajándék és édesítővel 0 kalória
2011. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én vega vagyok és teát, kávét, alkoholt sem iszom (de tejet igen). Ezekből a dolgokból szerintem ne vigyél, csak ha tudod hogy fogyaszt ilyet, mert a vegák között gyakoribb, hogy nem.


F/18 vega

2011. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért akarsz feltétlenül ételt vinni? Szerintem ajándék kategóriába eső ételek között nem nagyon kapható ma Magyarországon vegetáriánus. Legalábbis hirtelen nem jut eszembe. Bár én nem szoktam nagyon édességeket enni ezért nem vagyok tájékozott ezekben a dolgokban. Csak csokit szoktam enni, de abban van tej, amit én fogyasztok de van aki nem. Ja és bármit veszel ellenőrizd le, hogy tényleg ne legyen semmi olyan benne. Mert még az utolsó E betűsnél is megbújhat olyasmi, mint a glicerin, vagy hasonlók :)
2011. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
00:06 .. ohh bocsi.. amm utolsónak igaza van .. ajándékba nem feltétlenül ehetőt kell venni ..ha felnőtt akkor valami emléket vagy használhatót ( e: egy dísztárgy, egy ékszer h: pl tusfürdő) ha gyerek akkor egy használható (pl pulcsi) vagy egy szórakoztató (bármiylen játék ) jó ajándék
2011. szept. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

00:14

Az utolsó válaszoló is én vagyok :) De nem feltétlenül igaz, hogy ne inna teát, csak gyakoribb a vegák között :) Tehát attól függetlenül 80%-ban a tea jó ajándék :)


F/18

2011. szept. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én vegán vagyok, és rohadtul örülnék, ha valaki venne nekem szójatejet, mert imádom de k.rva drága.:S Bár lehet, hogy ő nem szereti.:D
2011. szept. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Amúgy ilyen szójatejeknek, vagy rizs/zabtejnek én is örülnék, attól függetlenül hogy tehéntejet is fogyasztok.


F/18


(Amúgy többi válaszadó: hány évesek vagytok?)

2011. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Gyümölcsteák, gyógyteák

Rooibos, honeybush keverékek

(ez mind koffeinmentes, de ha iszik koffeineset akkor zöldtea vagy fehértea)


Csokit biztosan nem, csak akkor, ha tudod, hogy eszik csokit: sokan a kakaó helyett is inkább karobot használnak.

Miért lenne tej a csokoládéban???? A normál csokoládéban biztosan nincs (a tejcsoki, fehércsoki pedig nem is olyan egészséges)

2011. szept. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%

Csókolom, má mé lenne a normális csokiban tej? Az étcsoki a csoki, a tejcsoki nem csoki.


Vigyél neki margarint, azt a fejére kenheti, növényből van, de megjegyezném, hogy az igazi margarint Bálnából készítették, nem tejtermék, semmi köze a vajhoz.

2011. szept. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!