Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért látja az emberek többség...

Miért látja az emberek többsége a vegákat különállóknak? :S

Figyelt kérdés
Én is vega vagyok, és sokszor furán néznek rám, és...egyszóval hülyének néznek...
2011. szept. 4. 20:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Én emberként tekintek rájuk is, ő döntésük, hogy vegák, de engem ne próbáljon átszoktatni mert nem, hogy furán fogok nézni rá, hanem egy sallert is le fogok neki keverni.
2011. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
igenis jó lenne ha minden ember vega lenne
2011. szept. 4. 20:52
 3/29 anonim ***** válasza:
61%
Miért? Mert mindenki ugyanolyan lenne? Uncsi lenne a világ. Másik meg, hogy hússal olyan tápanyagokat juttatsz be a szervezetbe amit növénnyel nem tudsz és nem muszáj de nem árt egy egészséges szervezetnek. Meg ha annyira vega vagy, akkor ne igyál tejet. Ne vigyél calciumot stb-t a szervezetedbe, csak tablettákkal! Ez az! Tudod van az a mondás, hogy védd a fákat egyél hódot... na nálad pont fordítva van... Védd a hódot egyél fákat. Persze növény is kell a szervezetednek de nem csak az, mivel mi mindenevők vagyunk.
2011. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%
Mert tényleg fura és természetellenes dolog. Az előttem szóló nagyon jól elmondta. Emiatt nem biztos h hülye vagy, de egészségtelen.
2011. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
95%

azt gondolom ez is egyfajta divat lett, miért lettél az?

hányingered van a húsizétől v sajnálod az állatokat?

és persze h furán néznek a vegákra, mivel különcködnek, ha vki vega sztem azt nem kell hirdetni, egyszerűen maradjon magába és ennyi, van egy csomó minden amit nem szeretk, de attól még nem terjesztem csupán kihagyom az étrendemből rem érted h mondom???!!

ez olyan mitn melegeknél a felvonulás, ha nem vonulnának talán nemis lenne olyan felkapott téma, és negondold azt h nekem bajom van velük csak példa volt!

2011. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

én is vega vagyok, de nekem ez nincs a homlokomra írva, én magamnak vagyok vegetáriánus, nem a nagyközönség számára, így nem is hirdetem az utcán... és rám senki nem néz furcsán. Nem tudom, rád miért.

26/N

2011. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
44%
Én vegán vagyok, és nem szoktam beleszólni más ember étkezési szokásaiba, de egy dolog rettentően idegesít: amikor jön egy mindenevő, aki az égvilágon semmit nem tud a vegetáriánizmusról (sőt általában még a gimnáziumi biológiatananyagból se), és jön a nincsbvitaminfehérjekalciumblablabla dumával. 4 éve foglalkozom a dologgal, úgyhogy lehet, hogy többet tudok róla, mint aki egyszer látott erről valamit az aktívban vagy a lájfnetvörkön. és igen, szeretném ha több ember vegetáriánus lenne, de felesleges őket térítgetni, mert ahogy ők se tudnak engem, én se tudom őket megváltoztatni. az valóban a természet rendje, hogy az egyik állat megeszi a másikat; de a természet rendje lenne az is, hogy pl. egy férfi megerőszakol egy nőt; mégse tolerálja a társadalom.
2011. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%
Mert furcsa. Olyan, mintha egy ló nem szeretné a zabot, vagy egy szarvasmarha nem szeretne legelni.
2011. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és kipróbáltam. Hullott a hajam, erőtlen és ingerlékeny lettem. Soha többet.
2011. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%

Én nem különállóknak, hanem a testvéreimnek tekintem őket :) Ugyanis én is vega vagyok.


18/F

2011. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!