Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért zavarja a vegákat h más...

Miért zavarja a vegákat h más emberek húst esznek?

Figyelt kérdés
Én megértem őket. Nem akarnak húst enni. Ne egyenek. De miért baj az nekik h én eszek. Sztem ez mindenkinek a maga döntése. Nem kell "térítgetni" másokat.
2011. szept. 5. 07:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel en is igy vok.. nem esznek? oke, ne egyenek, de ne szoljanak bele h en mit eszek..
2011. szept. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Mert tolerancia nulla. Érdekes, hogy a mindíg a legextrémebb ideák követői a legkevésbé toleránsak. Meg akarnak téríteni mindenkit. Megmondják neked, hogy mi a jó.Akkor is ha beledöglesz.
2011. szept. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

ez így van, ha tudom valakiről . hogy vega, eszembe sem jutna hússal megtömni (nem is hagyná ...:))viszont ők állandóan a saját életmódjukról papolnak, persze csak pozitívan.

én tisztelem az emberek szokásait, de el is várom, hogy az enyémet is tisztelje más.

csak ennyi , kölcsönös tolarencia..

2011. szept. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Én nem eszem húst, de még soha senkinek nem mondtam, hogy ne egyen. Sőt, a férjemnek bármilyen húst el is készítettem, azt főztem, amit szeret. Már megint ez az általánosítás....
2011. szept. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmazok h aki papol az minek papol?
2011. szept. 5. 09:00
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Biztos, hogy igaz a kérdésed?


Saját ismeretségi körömben van olyan vega, aki nem papol, sőt a menzán mindig bartereztünk, ő megkapta a főzelékem, én megkaptam a húsát.

Olyannal még nem találkoztam, aki papolt volna, de elismerem, vannak.


Viszont nem egy olyat ismerek, aki nem vega, és rá akarja tukmálni a húst mindenkire, akiről kiderül, hogy az.

Meg persze a toleránsakat is.


Nincs semmi különbség. Pontosabban a különbség nem abban rejlik, hogy vega-e az illető vagy nem. Egyszerűen vannak térítő típusú emberek, akik meg vannak győződve róla, hogy az és csakis az a jó, amit ők csinálnak, és erről meg akarják győzni a környezetüket is. Ha vega az illető, akkor arról fog győzködni, ha nem, akkor a vegákat tömné hússal. Ennyi.

2011. szept. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha esetleg elolvasnád amit utoljára írtam.
2011. szept. 5. 09:33
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha esetleg elolvasnád, amit a végén írtam.

De leírom másképp.


Az papol, aki alapból "papolós" természetű. Ha épp vega, akkor épp a vegetarianizmusról fog papolni.

Érthető? :)

2011. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%
Vegánok tudnak durvák lenni, undort szeretnek kelteni,agressziven a vitapartnerük személyét támadják, nem az érveket...
2011. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
olyannal nem találkoztam, akinek baj lenne, hogy más húst eszik... olyannal igen, aki szentnek érzi magát, mert vega, de csak kevesen ilyenek.
2011. szept. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!