Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tudtok ajánlani Budapesten jó...

Tudtok ajánlani Budapesten jó vegetáriánus ételfutár céget? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
A neten vegafood, vegafutár... hirdetéseit láttam, de véleményekre lennék kíváncsi, kinek melyik jött be és miért. Árban melyik kedvező? És persze melyiket jobb messze elkerülni?

2012. jan. 11. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

***** OFF *****


Az nem opció hogy egy sima étteremből olyat rendelsz amiben nincs hús?:D


***** OFF *****

2012. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Kolléganőim a vegafutártól rendelnek, ők szeretik. A lúgosító ételeiket messzire kerüld el, az eddig mindig a kukában landolt, de a többi jó. Viszont eszméletlen dolgokat tudnak összepárosítani.

Szerintem drága, 7-800 Ft alatt nem kapsz kaját, de az összes vegás futár kb ennyibe kerül.

2012. jan. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én a vegafood-tól rendeltem, nagyon szerettem(költözés miatt nem rendelek már, mert nem lenne itthon senki, aki elteszi meg behozza a kaját, kulcsokat meg nem adunk...)... nagyon jó kaják voltak, sokféle, nagy választék, menükombinációk, vegán kaják is voltak, édességek(meggyes mákos muffin istenkirály volt :D)... :D én csak ajánlani tudom! nagyon jók! árban...háááát van, ami húzós persze, de ha jól válogatod össze, akkor nem lesz drága, én pl heti 3000ft értékben rendeltem magamnak tőlük és elég bőséges volt :)
2012. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gangesz étterem VI.Vörösmarty u.
2012. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!