Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mártogatós zöldségrecepteket...

Mártogatós zöldségrecepteket írnátok? Láttam főzős műsorokban, de nem emlékszem már rá, répa, meg spárga volt valamilyen szósszal, de meg kell párolni őket?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

amit mártogatsz a szószba, azt nem kell megpárolni, vékony csíkokra vágod és nyersen mártogatod

szószokat pedig mártogatós címszóval rengeteget találsz a neten

2012. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Persze!


Majonézes Brokkolinak hívják.Recept:


Egy kis majonézt raksz tálba, majd kiveszed a hűtőből a brokkolit, és mártogatod. Jó étvágyat!

2012. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, tényleg egyszerű recept, csak mártogatós szószra gondoltam, nem sima majonézre, azt nem szeretem. Találtam párat neten, de nem az igaziak, ilyenekre gondoltam, hogy avokádókrém, meg ilyesmi, de nem találtam. Azért köszi!
2012. ápr. 16. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

ez a legelső dolog volt amit kiadott a google, amikor beírtam, hogy avokádókrém. Mártogathatsz bele mondjuk újhagymát.

2012. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár én toasttal szeretem az ilyeneket.
2012. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!