Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vega vagyok, vagy nem? Mi vagyok?

Vega vagyok, vagy nem? Mi vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vega.De nem annyira eszek húst,mert nem kérek.Az éttermekben is mindig rántott sajtot kérek.Nem tom,hogy vega vagyok,vagy nem.Akkor most mi vagyok??

Hülye válaszokat nem szeretnék.



2012. ápr. 26. 06:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Te meg nem érted a szóvicceket :D Nem baj, szeretem idomítani az ilyen emberkéket, mint te :D
2012. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
de már megbocsáss,de én itt egy komoly kérdést tettem,fel,én nem szeretnék szóvicceket.remélem eljutott az agyadig.
2012. ápr. 28. 11:16
 13/20 anonim ***** válasza:

komoly kérdést tettél fel???

a vegák nem esznek húst. oszt cső. te meg eszel. nem vagy vegetáriánus. hol itt a probléma?

2012. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Úgy értem,hogy komoly kérdést,hogy nem viccnek írtam ki

Máshol írjatok viccet oké?Köszi

2012. ápr. 29. 09:23
 15/20 anonim ***** válasza:
te az a mormota vagy, aki egy szellemidézős kérdést írt ki? xDD
2012. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Antispecista ***** válasza:
Szivesen :-) Viszont van egy "rossz" hirem: igenis tini vagy! :-) A tini kor 13-tol 19-ig tart (az angol teen szobol: thirteen - nineteen).
2012. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
73%
ha nem eszel semmilyen húst, még halat sem, akk vega vagy. ha eszel húst, akk nem vagy vega. puff
2012. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm egyáltalán nem eszik semmit aminek valaha szeme volt, vagy attól származik...Szal vega.

A sajt tehéntől van(manapság már nem vagyok benne olyan biztos) igy olyat eszel aminek van szeme!!! :) De most komolyan.nem vagy vega, csak nem kivánja a szervezeted a húst.

Amúgy átolvashatnád amiket írsz, mert nagyon butácskán hangzott néhány dolog. Ez egy olyan oldal ahol mindenki azt ir amit akar.Nem szabhatod meg hogy ki mit írjon és ezért nem kell bedurcázni. Az élet nagyon komoly dolog, ha nem viccelnénk el akkor bele depisednénk. A szóviccekkel nem akart téged megsérteni senki. Szerintem vicces volt, és csak felvidítani akartak.

Dehát majd kinövöd ezt a dackort.

2012. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
bocsi,hogy durci voltam... :((
2012. máj. 2. 20:46
 20/20 anonim ***** válasza:
41%
Vega csak akkor vagy hogyha soha nem eszel húst és halat. Ha néha kivételt teszel, akkor már nem vagy vega. Csak valaki aki kevés húst eszik.
2012. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!