Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánus vagyok. Miket...

Vegetáriánus vagyok. Miket ehetek?

Figyelt kérdés
legalább egy hétre mondjátok meg.és megmondom az eredményét!köszi a válaszokat!
2012. máj. 3. 17:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%
7-el maximálisan egyetértek. Csak azt nem értem, miért akar valaki egyik-napról a másikra vega lenni? Miért magát megfosztani a millió jó kajától??? Egyik barátnőm vega, de ő kicsi kora óta, de ő legalább "okkal", bár azt is baromságnak tartom. De így?! Ma még jól laksz rántott hússal, sült csülökkel, holnaptól már csak sali, ennek mi értelme???
2012. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
20%

Ha meg csak azért vagy vega hogy "védd az állatokat" oké ez nem gond az állatok aranyosak meg minden de ennyi erővel egy saláta....az is elpusztul...na mind1.


akkor már: "Védd a salátát, egyél követ!"

2012. máj. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Egyébként már nem azért, de a vegetarianizmus nem az elvekről szól? hogy valaki nem azért nem eszik állati eredetű dolgokat mert nem szabad, hanem mert nem akar. Ha valamit azért nem eszel, mert nem szabad, az már fogyókúra, a kettőt ne keverjük össze..
2012. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Főmufti válasza:
Egyszer mindent meg lehet enni.
2012. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13-as, elvek vagy nem, én konkrétan azért nem eszem húst, mert egészen kicsi koromtól kezdve undorodtam tőle. anyukám meg azért, mert anno beteg volt, és olvasott táplálkozásra, átváltott, és rendbejött. ott se volt semmi elv, csak az, hogy meg akart gyógyulni...
2012. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én is vega vagyok , de megeszek bizonyos állati eredetű termékeket!

Olyan dolgokat eszek aminek az előállításahoz nem kell állatot ölni Pl: tojás , tejtermékek.

2012. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!