Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Némely vegetáriánusok honnan...

Némely vegetáriánusok honnan veszik azt a szamárságot, hogy Leonardo Da Vinci vegetáriánus volt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 06:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2012. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem ismerős az az idézet Da Vincitől hogy "Lesz idő amikor a társadalom a fejlődésében felér egy bizonyos szintet, leszokik az állatevésről, és gyilkosnak fog számítani az is, aki megöl akár egy kisállatot is"

Persze nem szó szerint idéztem.

Hallottál e arról hogy Newton és Einstein is vega volt? Ez csak 2 példa. Rengeteg tudós, feltaláló fizikus és híres ember.. Ha rákeresel láthatod.

2012. szept. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Newton meg Einstein(?)!
2013. jan. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
6%
Én imádom a zöldségeket (gyümölcsöket) de nem tudnák meglenni néha husi nélkül
2013. jan. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
6%

De egy sportoló biztos nem lenne meg

csak növényi kajával

(Miből lenne ereje)

2013. jan. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Piccola: már ne is haragudj, de a marha nagy szamárságaiddal azon kívül, hogy egyáltalán nem a kérdésre adott válaszok, még hatalmas tájékozatlanságra és általános műveletlenségre utalnak.


A kérdésre válaszolva: magának az állításnak nem néztem utána. Én is úgy tudom, hogy vegetáriánus volt, de nem szoktam ismert személyiségekről ilyesmit terjeszteni, mert annyi kamuidézet és képzelt életrajzi elem terjed róluk, hogy egyáltalán nem lehet semminek sem hinni. A vegetáriánus életet vagy életeszményt pedig egyáltalán nem befolyásolja az, hogy milyen "nagy" vagy nagynak gondolt emberek voltak, vagy nem voltak vegetáriánusok.

2013. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

piccola, ők is tök jól megvannak hús nélkül.

[link]

2013. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen ő általa írt fennmaradt iratokból származik az információ állítólag és a boncolásokkal magyarázta. Rengeteg állatot és emberi holttestet boncolt és ő arra a következtetésre jutott, hogy az ember belseje a növény és gyümölcsevő állatokéhoz húz inkább és teljesen különbözik a húsevőkétől. Igaz vagy nem, mindenesetre ő ezzel magyarázta hogy nem eszik húst ami abban a korban valóban nem jelentett akkora változás az étrendben mint ma. Einstein viszont tutira vega volt, ez azért köztudott.
2015. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

[link]


Keresd meg da vinci nevét és megtudod hogy ez nem szamárság

2016. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Maga Da Vinci írta, hogy nem akarja, hogy a teste állati temetkezőhely legyen...


És igen, Newton és Einstein is vegák voltak. Tesla is. Meg egy csomó híres ember, aki rengeteget tett le az asztalra, tudósok, művészek: Lev Tolsztoj, Van Gogh, Darwin, Thomas Edison és még sorolhatnám.

2017. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!