Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit tehetnék a szendvicsbe,...

Mit tehetnék a szendvicsbe, ami nem hús?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vega, a húst szeretem, de a felvágottaktól már kezdek undorodni (mondjuk azokban nincs is sok hús :/). Azonban fogalmam sincs, hogy mit tehetnék a szendvicsbe, amit suliba viszek...

A vajat/margarint nem szeretem, ami eszembe jut az mondjuk a körözött, esetleg a tojáskrém, de folyton nem szeretném ezeket enni... Mit tehetnék még bele?



2012. szept. 5. 21:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%
8-as! Az is hús. Van valami hummusz vagy mi nevű krém. Az sem hús, de az ízét nem tudom milyen. Nekem is a lekvár, nutella, vaj, vajas mézes kenyér, sima mézes kenyér,tejföl (én nem szeretem, de tesóm imádja) sajt, kenőmájas (bár ez is húsos) stb.Miért nem akarsz húst vinni?
2012. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

En imadom a porkoltes bermudat.:)

Kiszedegetem a hust a porkoltbol, kisebb kockakra vagom, beteszem a vajazott kenyerek koze es rengeteg trappista sajt. Es meg sem felvagott... :)

2012. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Oké, a kérdést kicsit hülyén fogalmaztam meg, de alatta leírtam, hogy nem a hússal van bajom, hanem a felvágottakkal... az egyik kedvenc sonkám már tiszta mócsing, gondolom azért, hogy ne kelljen drágítani, és a többivel is hasonló problémáim vannak. Ezért gondoltam, hogy megpróbálom hanyagolni őket. Tényleg köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2012. szept. 5. 22:38
 14/24 dev dam ***** válasza:
túrót meg főtt tojást egy kis zöldséggel.
2012. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezt én is észrevettem Én mondjuk a száraz szalámikért vagyok oda. Sonkát is néha eszem, mostanság nem olyan jó. pedig figyeljük (mikor ki veszi) hogy ízletes legyen de néha nem jön be. Házikolbász? Szalonna? Még ilyeneket tudok elképzelni. Amúgy a májkrémek között is most már annyira rontottak vannak. Na de nem ez a kérdés :D
2012. szept. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

OFF a felvagottakhoz:

Amig otthon voltam, a Hercsi csirkemell sonkajat ettem. Az szerintem eleg finom, nincs viz ize.

2012. szept. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
a padlizsánkrém iszonyatosan finom:) én legalábbis imádom.Mindenképpen próbáld ki
2012. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Humusz és padlizsánkrém a legfinomabb számomra.

A humusz csicseriborsóból készül, gyorsan elkészül csak meg kell várni amíg megfő, de a konzerves változat már eleve főtt szóval abból csinálva tényleg gyorsan megvan.

Minden nap lehet őket variálni, különböző zöldségeket rátéve a hangulatnak megfelelően..

2012. szept. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
fetasajtos padlizsán krémet csinálj. az egyszerűen isteni... soha nem ettem annál jobbat!
2012. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
szezámmagkrém a kedvencem, és persze tegyél bele paradicsomot :)
2012. szept. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!