Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit főzzek az anyósomnak? Nem...

Mit főzzek az anyósomnak? Nem eszik húst, tejterméket, tojást, és nem használ zsírt, olajat, semmilyet.

Figyelt kérdés
vettem cukkinit+padlizsánt, de mit csináljak belőle?????? nagy gondban vagyok, aki segít, köszönöm!
2009. szept. 3. 13:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán valami hasnyálmirígy baja van. Egy kivizsgálás ebben a korban nem árt már.

"nagygenerál, anyuka, nagygenerál!!!"

2009. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
És ha valami egyéb lelki problémája van? Túl kövérnek hiszi magát, vagy valami? Nem lehet, hogy orvoshoz kéne mennie, úgy egyébként?
2009. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
én tésztasalátát csinálnék, az nem akkora macera, és nektek is ízleni fog, tojásmentes száraztésztát főzz ki, kockázz bele mindenféle zöldséget, önts rá némi paradicsompürét, ízesítsd pl só, bors, oregánó, petrezselyem, snidling, szójaszósz, és lehűtve tálald, jó ha áll fél napot, hogy összeérjenek az ízek, magatoknak még reszelj rá sajtot tálaláskor
2009. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszi. teljesen egészséges higgyétek el. ő ilyen, és kész. vagyis ilyen lett. tudom h nem várja el hogy főzzek, de tényleg nagyon aranyos, nagyon szeretem, és ha pont úgy ér ide mindig csinálok valami kaját neki. csak már kifogytam az öteletekből. de végülis a padlizsánt csináltam meg, de ez a tésztás cucc is jó lehet, legközelebb kipróbálom. egyébként beszélgetek vele erről, ő azt mondja így érzi jól magát..nincsen evési gondja, csak vékony...de nem látta sose túl kövérnek magát vagy ilyesmi. ( gondolom gondoltatok itt a bulimiára vagy anorexiára) köszi mindenkinek
2009. szept. 4. 19:16
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
Én ciánt adnék neki :D
2009. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
51%
galócalevest.echte gyilkosgalócából.
2009. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
nem lehet hogy szektás?figyelj oda, mert az asszonyt lehet épp csoportos öngyilkosságra akarja rábeszélni...
2010. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
áá nem hiszem h szektás..de képzeljétek ma kitalálta hogy többet mézet sem eszik, mert az is árt..pfff
2010. febr. 12. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!