Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vega vagyok már 9 éve, most...

Vega vagyok már 9 éve, most hétvégén viszont egy nagy disznóvágás lesz, na ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, félévente járok haza. Tegnap jöttem meg akkor közölték hogy hétvégén bizony disznóvágás, ott lesz a család apraja-nagyja (kb 60 fő) és hogy ne próbáljak meg nem elmenni..

Két malacot fognak levágni, most komolyan.. Nincs kedvem végignézni az egész procedúrát, valami elfogadható kamu indoknak nagyon örülnék! :)


2013. márc. 19. 16:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy gyomorrontásod van és nincs jártányi erőd sem.
2013. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ilyet sajna nem vesznek be.. Ráadásul a szüleim házában vagyok az itthon töltött idő alatt, így még nehezebb bekamuzni nekik ezt, mert látják, hogy nem mászkálok percenként a WC-re és semmi bajom nincs.
2013. márc. 19. 17:05
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Rossz gépre tették a csomagodat, és azt kell intézned Ferihegyen.(mi a valóságban megértük ezt )

értsék meg, mert Neked ez nagyon fontos, hogy meglegyen a pakkod:)

2013. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell kamu indok? Ne menj el ha nem érdekel, akármit találsz is ki úgyis kibeszélnek, ha olyanok, ha meg nem, akkor a valós okot is el fogják fogadni.
2013. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy a hajón amivel érkeztél a kabinodban maradt a karórád és el kell menned érte pont a disznóvágás napján, mert a hajó másnap kifut az óráddal együtt.
2013. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vállald fel magad a rokonok előtt is. végül is "másságod " ma már nem kirívó, ha értelmes a rokonság, simán elfogadják, hogy egy vega nem disznótorozik.
2013. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudják hogy vega vagyok, nem nagyon izgatja őket ez a tény..
2013. márc. 19. 17:26
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudják, hogy vega vagy és nem izgatja ez őket, akkor simán mond meg nekik, hogy te nem akarsz részt venni rajta!

Nem erőszak a disznótor! :) :D

Ha meg 60 fő lesz ott ami két malacra hát... marha sok. A fél falu ott lesz vagy mi??? :) :D

Szóval a 60 fő mellett fel sem fog tűnni senkinek sem, hogy ott vagy-e vagy sem.

Mond meg, hogy te nem akarsz rajta részt venni! Épp elég lesz oda a 60 fő! :) :D

2013. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nagy a rokonság! :D

Egyébként évente egyszer van ilyen találka, amikor mindenki hazautazik, egy helyre gyűlünk és együtt töltünk egy egész napot, mindig más programmal. De eddig normális programokat találtak ki, nem ilyet...

Na mindegy, köszönöm a válaszokat, majd megoldom valahogy. :)

2013. márc. 19. 17:43
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az az isten, hogy én ottmaradnék.


Szerintem ne kamuzz, közöld, hogy az elveiddel nem összeegyeztethető, ezért nem veszel részt rajta, és kész.

2013. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!