Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Egyszerű és könnyen készíthető...

Egyszerű és könnyen készíthető vegetáriánus étel húsvéra? Segítséget kérek a vegetáriánusoktól!

Figyelt kérdés

Egy kedves barátnőm érkezik látogatóba hozzánk húsvétra,ő vegetáriánus az a típusú aki csak a húst nem eszi meg.Mivel én tiszteletben tartom az ő döntését,szeretnék olyan ételt készíteni neki ami húsmentes.

Franciasaláta,rántott gomba és sajttál biztosan lesz,de szeretnék még valami egyszerű de finom valamit készíteni,de sajnos nincs ötletem,a neten a vegetáriánus receptek képeit végig nézegettem,de nem találtam olyat ami egyszerűbb lenne. Mini szendvicsen vagy vegetáriánus saslikon gondolkodom,de ha van valakinek jobb ötlete szívesen veszem. Előre is köszönöm a segítséget!


2013. márc. 24. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj még szerintem kőrözöttet. Szerintem az is szupi vega kaja.

Gombapörkölt, tojásos nokedli, krumplis, káposztás tészta, mákos, diós, grízes tészta, tofus, szójás kaják....

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2013. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A körözött jó ötlet! :)
2013. márc. 24. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a gombát juhtúróval tölteném, úgy különlegesebb, mellé esetleg egy kis krumpli-püré. A franciasaláta mellé esetleg lehetne egy töltött tojás, és sima sajttál helyett kőrözöttel töltött sajttekercs. Főznék egy zöldség-levest, de nem simán, hanem megturbózva egy kis kukoricával, tárkonnyal ízesítve, tejföllel habarva, a végén megspékelve egy kis főtt tojással (anyu isteni kolbász-levese kolbász nélkül :) )
2013. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötletek,köszönöm szépen! :)
2013. márc. 24. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a töltött tojás (kaszinótojás) jutott eszembe, mint tipikus húsvéti vegetáriánus étel.
2013. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vegetáriánus vagyok, tipikus húsvéti étel nekem a kis gabonagömböc felszeletelve, tepsiben megsütve, tormakrémmel vagy franciasalátával tálalva(jajj, nagyokat nyelek közben). Ez a vega húsvéti kötözött sonka, teljesen úgy néz ki, az íze is nagyon jól el van találva.

[link]

2013. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem csinálj valami gyümölcsős ételt, az egészséges, és általába sok féle ételt tudsz belőle készíteni :) Szerintem megpróbálhatnád a gyümölcsnyársacskát, vagy pedig gyümisalátát is készíthetsz :)
2013. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!