Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hogy fogadtassam el anyukámmal...

Hogy fogadtassam el anyukámmal, hogy vega vagyok?

Figyelt kérdés

Nem most lettem az, de ő soha nem tudta elfogadni, és mindig kis trükkökkel próbál becsapni, amik nagyon rosszul esnek. Pl ma májkrémet kevert a gombás tésztaszószba, és közölte velünk, hogy ma péntek van és húsmentes nap...

Máskor meg telerakta a pizzát kolbásszal, hogy én ne tudjak belőle enni, és direkt nem is csinált másmilyent. Nem ez zavart, hanem, hogy hülyének néz, hogy nem veszem észre



2013. márc. 29. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajtot, tejtermékeket megeszed?
2013. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen, csak a hústól undorodom.
2013. márc. 29. 18:48
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Beképzeled magadnak ezt az undorodást, mert most ez a divat. Fiatalon a szervezetednek szüksége van a húsra is. Később sok bajod lehet majd belőle, ha nem fogyasztasz húst.
2013. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Jaaa, akkor divatvega vagy. :)
2013. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi, h a kérdésre válaszoltok.
2013. márc. 29. 18:53
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
keress olyan húst amilyet megeszel. biztos vagyok benne, hogy van ilyen. én a csirkemellet és a marha tarját kifejezetten szeretem, viszont a zsírosabb dolgokat nem kedvelem
2013. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg azt megértetni vele, hogy neked ez fontos, és nem esik jól sem a hús, sem az, hogy hülyének néz és át akar verni. Amit ő is csinál, az egy nagyon rossz, erőszakos szokás. Ha sehogy nem hajlandó elfogadni, inkább főzz magadra (én is ezt az utat választottam, mert máshogy sajnos nem nyerhetek). Ezen lehet, hogy megsértődne, mert azt hinné, hogy nem szereted a főztjét, meg hogy nem tiszteled a munkáját; de talán egy idő után felfogná, hogy mennyit számít ez neked.
2013. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

2-3-4.: mi a rákfenét olyan nehéz megérteni azon, ha az ember nem szereti a húst? Ha ti pl. utáljátok a tökfőzeléket, hiába mondják nektek, hogy egyétek másfajta tökből, ugye, hogy már a gondolat is undorítana?


Kérdező: sz*rd le magasról. Főzz magadnak a főztjéhez meg hozzá se nyúlj, ha teheted. Gusztustalanok ezek a trükkök. Egyébként meg ülj le és kérdezd meg, mit nem bír felfogni azon, hogy nem szereted?

2013. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kérdésemre válaszolóknak! Ment a zöld kéz!

Próbáltam már beszélni vele, de olyankor leráz a "jó-jó" dumájával.

2013. márc. 29. 19:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, ha nem ért a szép szóból, akkor vedd semmibe a főztjét, akkor se egyél belőle, ha nem húsos...

Ez az anyák 90%-át beszédre bírná :)

2013. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!