Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Lehetek vegetáriánus ha csak...

6 Days 7 Nights kérdése:

Lehetek vegetáriánus ha csak néhány zöldséget/gyümölcsöt szeretek? Meg úgy igazából elég kevés kaját szeretek.

Figyelt kérdés

Csak ezeket a zöldségeket szeretem:

-paradicsom

-paprika

-uborka

-vöröshagyma

-lilahagyma

-fokhagyma

-kukorica

-saláta

-burgonya de csak sültkrumpli formájában


Gyümölcsök:

-alma

-banán

-narancs

-mandarin

-málna

-szőlő

-szeder

-eper

-görögdinnye

-őszibarack

-mango

-citrom


Kajákból szeretem:

-vaj

-joghurt

-kakaó

-müzli

-lapkasajt, medvesajt

-rántottsajt

-sajtkrémlevel

-tojás (tükörtojás, rántotta)

-bundáskenyér

-tészta (spagetti vagy penne bolognai szósszal, hús nélkül)

-pizza

-palacsinta

-melegszendvics

-péksütemények

-tofut egyszer ettem és ízlett


2013. aug. 20. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hu, ez eppen eleg, szerintem en se szeretek ennel többet, de mar 23 eve vagyok vegetarianus. Sok mindent ehetsz meg, pl. tesztat, gabonat, en szeretem a rizst is. Probalj ki mindig uj dolgokat, sok sikert.
2013. aug. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vegetarianizmus nem azt jelenti, hogy állandóan zöldséget és gyümölcsöt esznek. Gondold végig mennyi főtt kaja van hús nélkül, rengeteg. Persze vannak a vegánok, akik semmi állati eredetű dolgot nem esznek, de te látom eszel sajtot és tojást, szóval ez a téma nálad nem lényeges. Úgyhogy a húson kívül mindent tudsz enni.
2013. aug. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kóstold meg a rántott karfiolt, a rántott csillagtököt, zöldbabot-gombát-borsót pörköltnek fincsi nokedlivel.

Lecsót készíthetsz (hagyma-zöldpaprika-paradicsom) főtt tojással is, (kolbász, virsli helyett)

Főzelék mellé süss: krumpli-fasírtot, vagy köles-fasírtot, esetleg rizs-fasírtot.

A rizs édesen-sósan kismillió változatban, ha a google-ba beütöd, hogy "Onigiri receptek".

A szója-kockából esetenként brassóit lehet, jó sok fokhagymával, vöröshagymával.

2013. aug. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!