Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok csak egy kérdés?!

Kutya222 kérdése:

Vegetáriánusok csak egy kérdés?!

Figyelt kérdés
Miért nem esztek húst?

2013. dec. 24. 15:07
1 2 3 4
 1/39 lencsefőzelék ***** válasza:
61%
Mert az állatok a barátaim, és a barátaimat nem eszem meg.
2013. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
83%

Mert nem akarom,hogy miattam öljék meg az állatokat(arról nem is beszélve,hogy sok helyen,hogy tartják szegényeket).

Egyszerűen nem akarom,hogy miattam szenvedjen egy élőlény,mert az ő életüket egyenértékűnek tartom az enyémmel.

De ettől függetlenül nincs semmi bajom a húsevőkkel sem,mert szerintem mindenkinek úgy kell élnie az életét,hogy jól érezze magát és ne bánjon meg semmit:)

Persze az alapvető "szabályokat" tartsa be(pl.Nem kínzunk állatokat,nem bántjuk az embereket stb..)

És szerintem nagyon fontos,hogy elfogadjuk egymást ahhoz,hogy békében tudjunk együtt élni:)

Ezért is nem értem ezt a sok klisét ami ezen az oldalon is megy,mert nincs két egyforma ember...meg azt se értem,hogy miért kell leszólni a másikat az étkezése miatt,mert szerintem ez mindenki magánügye..

Remélem kielégítő volt a válaszom és boldog karácsonyt kívánok minden kedves válaszolónak és neked is kedves kérdező:)

16/l

2013. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 danicsenki8 válasza:
48%

Tisztelt I.számú válaszoló! :)

Nem gondolja hogy a barátai felé nem a legszebb magatartás az hogy állatokhoz hasonlitja őket? Ugyanannyit érnek a barátok mint az állatok? igazán sajnálom őket.. 14/F

2013. dec. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
a barátság nem fajfüggő, egy állat is lehet ugyan olyan jó barát mint egy ember, sőt még jobb is, mert ők nem szúrnak hátba mint néhány "barát"
2013. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
értem és második neked is boldog karácsonyt :)
2013. dec. 24. 16:29
 6/39 A kérdező kommentje:
jah és mégegy kérdés! ti véditek a környezetet is?
2013. dec. 24. 16:31
 7/39 anonim ***** válasza:

Amennyire csak tőlem telik igen:)

2.voltam

2013. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
értem :)
2013. dec. 24. 18:08
 9/39 anonim ***** válasza:
57%
Elsősorban azért, mert szeretem az állatokat, nem szeretnék olyan "dolgot" látni a tányéromon, aminek valaha érzései voltak; 2: az egészségemre való tekintettel is mondtam le a húsevésről / Igyekszem minék környezettudatosabb lenni, szelektíven gyűjtöm a hulladékot, nem pazarolom a vizet/áramot, és Karácsonykor (is) rühellem ezt a nagy fakivágást, így cserepes fenyőt vettünk és ünnepek után kiültetjük :)
2013. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
csak.
2013. dec. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!