Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok, mit gondoltok...

Vegetáriánusok, mit gondoltok arról, hogy sok állatfaj van, ami húsevő vagy mindenevő, tehát nem csak az ember eszik állathúst?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 16:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vannak csak növényevő állatok is.
2013. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
76%
Mert ki állította, hogy csak az embereszik húst? Senki...
2013. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Tudunk róla. És? Attól én még nem akarok állatot enni, hogy van X olyan állat, ami viszont megeszi.
2013. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
75%
miért, mit kéne gondolnunk? tudjuk. és? pl. egy oroszlán ragadozó, neki szüksége van a húsra, nekem meg nem. te komolyan azt hiszed, hogy azért nem eszünk húst, mert úgy gondoljuk, hogy a állatok se esznek? vagy nem igazán értelek.
2013. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Hmm.. hát elég agresszívak vagytok embertársaitokkal (velem),sajnos nem tehet róla, hogy én nem születtem állatnak..



Csak felmerült bennem, hogy egy vega mit gondol erről, nem gondoltam, hogy ilyen kommentek jönnek majd.

2013. jún. 24. 22:50
 6/34 anonim ***** válasza:
79%
még mindig nem válaszoltál a mi kérdésünkre. miért, mit gondoltál? hogy csak az ember eszik húst?
2013. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Olvasd el még egyszer az oldal használati funkcióját : ha te kérdezni akarsz valamit, azt ne kommentekben tedd hanem írd ki magadnak..
2013. jún. 24. 23:37
 8/34 anonim ***** válasza:
73%

kedves kérdező!

azért kapsz ilyen válaszokat mert maga a kérdésed is lehet provokatív.

tudod a legtöbbünknek már kezd elegünk lenni abból hogy a húsevők a létező minden módon belénk kötnek,támadnak minket.

egyébként a kérdésednek én se látom sok értelmét.

végül is mit gondoljak?ott voltam az alsós természetismeret órákon tehát újat nem mondtál.

de ha annyira szeretnéd válaszolok rá.

azoknak az állatoknak olyan a testfelépítése hogy muszáj húst enniük szemben az emberekkel.az ember azért eszik húst mert megteheti.

egyedül az eszkimóknak nem mondanám hogy legyenek vegák mert akkor éhen halnának.

egyébként meg ez az evolúció.változtatni úgyse lehet rajta tehát el kell fogadni.

2013. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

"kedves kérdező!

azért kapsz ilyen válaszokat mert maga a kérdésed is lehet provokatív. "


Nem tudom, mi ebben a kérdésben provokatív, már ha valaki nem üldözési mániás. Engem érdekelt, hogy hogy viszonyul egy vegetáriánus ahhoz a tényhez, hogy egy állat, amit nem eszik meg kioltja más állatok életét,amellett hogy gondolom, a természet velejárójának tartja ezt, szokott-e olyasmin gondolkodni, hogy az adott állat ragadozó vagy növényevő ..stb. Kíváncsi voltam.


"tudod a legtöbbünknek már kezd elegünk lenni abból hogy a húsevők a létező minden módon belénk kötnek,támadnak minket. "

Egyrészt megértem, hogy érnek titeket támadások olykor, másrészt nem értem meg, mert tudod nekem is kezd elegem lenni abból ,hogy feltettem egy egyszerű kérdést, ami érdekelt és a létező minden módon belém kötöttetek, támadtatok engem a semmire... Ebben az esetben ugyanis nem én voltam az agresszív támdó.


"egyébként a kérdésednek én se látom sok értelmét. "


Akkor mi a fittyfenéért válaszolsz rá, mondd ????


"de ha annyira szeretnéd válaszolok rá. "


Nem szeretném, kösz. Ennyi elég volt. Gyakorlatilag az összes vega, aki beírt ide, meglehetősen kioktató és bunkó volt velem..

2013. jún. 25. 16:34
 10/34 anonim ***** válasza:
66%

Nem provokatív, hanem konkrétan buta kérdés. Mit hittél, hogy azt hisszük, csak növényevő állatok vannak? Elmúltunk már öt évesek, meg az alsót is kijártuk.


S hogy nem esszük meg azt az állatot, amelyik állatokat öl, hogy egyen: a csirke, marha, ragadozó? Ugyanis a ragadozók ölnek meg mást.vagy te talán oroszlánhúst eszel? Azért kapsz kioktató válaszokat, mert buta vagy.s nem, nem fogom feltenni külön kérdésben,hogy konkrétan TE mit gondolsz, mit hittünk.

2013. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!