Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánus vagyok?

Vegetáriánus vagyok?

Figyelt kérdés
Nem eszek semmiféle húst kivétel a halat de azt is nagyon ritkán sőt lehet hogy már nem is fogok.Szóval zöldségeket eszek Pl:Rakott krumpli,Saláták,Sültkrumpli,káposztástészta,meg ilyesmiket és nem tudom eldönteni hogy vega vagyok e vagy nem szerintetek?

2013. dec. 31. 04:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki HALAT (vagy bármilyen más állatot) eszik, az NEM vegetáriánus.

A vegetáriánus növényevöt jelent (nézd meg a szótárban, mi a szó eredete), ebböl következöen a hal, csiga, kagyló, rák, stb SEM fér bele.

2013. dec. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, szerintem inkabb egy olyan periodusban vagy,hogy nem kivansz husfelet. Van ilyen. Semmi gond ezzel.:)
2013. dec. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most nem vagy vega, hiszen eszel halat, de lehet, hogy az leszel. De lehet, hogy majdnem vega leszel, mint én, aki alapértelmezésben úgy működik, mint egy vega, kerüli a húst boltban és evőhelyeken, receptek közül is csak a húsmenteseket nézi meg és készíti el, csak éppen nagyritkán beesik egy alkalom, szocializáció, tengerparti nyaralás vagy más kapcsán. A hivatalos kategóriák közt ő mindenevő, de viselkedésben totál nem és ez ugyanolyan ütközéseket okoz, mint a vegák esetében.

De igazából nem fontos, milyen címke van rajtad... A lényeg, hogy akár eszel húst, akár nem, vidd be a szükséges tápanyagokat.

2013. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki eszik húst, az nem vegetáriánus. Te eszel húst, halat. Mi itt a kérdés?
2013. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jdfGabrella ***** válasza:
Az lesz az újévi fogadalmam hogy vegetáriánus leszek.
2013. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 jdfGabrella ***** válasza:
88%
Semi vegetáriánus vagy.
2013. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
te se leszel pankrátor :)
2014. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!