Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegafood! Nagyon elégedetlen...

Vegafood! Nagyon elégedetlen vagyok. Nektek mi a véleményetek. A mai rakott kölesem úgy el van sózva, hogy szinte ehetetlen, hétfő egy halom tésztát kaptam, kb.3 brokkolirózsával. Jövő héten a Vegafutárt próbálom ki. Az jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Nekem mindenük ízetlen inkább, az első, hogy ízvarázzsal meg borssal fűszerezem minden ételüket mikor megkapom. Nem lehet mindenkinek megfelelni az ízesítéssel. A "Tésztaételek" nevezetű menüsorból pedig nem rendelek, mert én is azt tapasztaltam, hogy alig van még szaft is rajta, csak a pucér ízetlen tészta. A többi menüjüket szeretem, a vegafutárt nem próbáltam.
2014. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát én az eddigiek alapján hanyagolnám a Vegafood-ot, ebben az esetben a sós az tényleg nagyon sós, nem hiszem, hogy bárkinek megfelelne így és azért ez egy egészséges konyha akar lenni, ahol általában nem szórják tonnaszámra a sót.
2014. jan. 30. 18:25
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
A Vegafoodot nem ismerem, de a Vegafutártól már rendeltem, finomakat kaptam, szerintem bátran kipróbálhatod őket.
2014. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 lencsefőzelék ***** válasza:
83%

Én ezt próbáltam:

[link]

Itt is vannak vega kaják, ráadásul a Nyersétel Akadémia kajáit is szállítják. Mondjuk, amit azok közül próbáltam, annyira nem jött be, se ízre, se mennyiségre.

2014. jan. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi, bár nagyon remélem, hogy a vegafutár jobb lesz, ha nem akkor az egészségkonyha lesz a következő, mivel ott is van vegán menü. A legjobb lenne egyébként a makrobiotikus étel, mert az a szemlélet áll hozzám legközelebb és az is ízlik a legjobban, viszont annak megkérik az árát mindenhol és naponta nem tudok kétezret kifizetni az ebédért (és ez csak a főétel ára).
2014. jan. 31. 14:46
 6/13 anonim ***** válasza:
egészségkonyha vega menüjét én is kétpofára... tényleg nagyon finom :)
2014. febr. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a vegafutár egyenlőre teljesen bejött, minden kajájuk nagyon finom. Nem is értem a vegafoodot és náluk van ráadásul makrobiotikus menü is, hát kíváncsi lennék, hogy azt milyen borzalmasan készítik el, mondjuk mivel szörnyen drága, nem fogom kipróbálni.
2014. febr. 15. 11:29
 8/13 anonim válasza:
31%

A saláta meghalt... Azért hogy te vegetáriánus lehess.


LEGYEN SZÍVED, EGYÉL KÖVET!

2014. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi a francért írnak a vegetáriánus témába húsevők?...

Lehet, hogy diszlexiások is.

2014. febr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na ezt én se értem, de azt se, hogy mi a franc értelme van belepofázni más kajálási szokásaiba, soha senkinek nem mondtam, hogy legyen vegetáriánus, pláne nem vegán. Ráadásul teljesen belső indíttatásból lettem az, egyre kevésbé kívántam a húst, most meg már rosszul vagyok tőle ha megkóstolom, ez nem állatvédelem, bár ha valaki azért mond le a húsról, akkor sincs semmi gond szerintem. Egyre jobban hiszek benne, hogy a húsevés agresszívvá tesz, főként a minden étkezési kérdésnél felbukkanó agresszív paleosok miatt.
2014. febr. 16. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!