Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Eddig úgy edzettem, hogy...

Ferdináánd kérdése:

Eddig úgy edzettem, hogy Hétfő:mell Szerda:hát, váll Péntek:kar Szombat:Láb. De most átszeretném alakítani így. Hétfő:mell, bicepsz Szerda:hát Péntek:váll, tricepsz. Ez jobb?

Figyelt kérdés
De azért kérdezem meg igazábol mert úgye most pénteken(tegnap) bicepszeztem de mivel hétfőn már új edzés tervel megyek ezért akkoris kénytelen vagyok bicepszezni...
2013. okt. 5. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a lábnapod berakod valahova, jó lesz így. Sőt, szerintem jobb is így, pl. mell mellé simán befér valami az első változatban.
2013. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
láb is kell és akkor jó lesz.
2013. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csinálom a lábat is csak nem írtam le de a legfontosabb kérdésem most az lenn ,hogy nem baj ,hogy most csak 3 napot hagyok ki 2 bicepsz edzés között ?? aztán utána rendesen 1 hetet..csak most ugye nem birom máshogy megoldani
2013. okt. 5. 11:56
 4/10 anonim ***** válasza:
nem gond.
2013. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
okés:)
2013. okt. 5. 12:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond. De ha annyira fosol, akkor egyszerűen csak ne bicepszezz most hétfőn, hanem azt hagyd ki a francba, és majd bicepszezel jövő hét hétfőtől! Ennyi.
2013. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
okés és még annyit kérdeznék ,hogy : Én 2 haverommal járok edzeni és mindekettő máshogy csinálja a váll, tricepsz edzést. Az egyik úgy hogy csinál 4 különböző gyakorlatot vállra aztán 4 et tricepszre a másik pedig 1 et tricepszre 1-et vállra aztán megint egy trici megint egy vál és így tovább..melyik a jobb ?
2013. okt. 5. 12:17
 8/10 anonim ***** válasza:
3 vállra és utána 3 tricepszre, én így végzem.
2013. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ennek a váll-tric-váll-tric marhaságnak semmi értelme.

Először leedzed a vállad, utána a tricepszed.

Vállra nem kell négy gyakorlat.

Ennyi bőven elég;

4x8 Oldalemelés

3x10 Mellről nyomás állva rúddal

3x10 Döntött törzsű oldalemelés

Tricepszre is elég három gyakorlat, mindegyikből három sorozattal. A lényeg, hogy kezdésnek tolódzkodás menjen feltámasztott lábbal vagy szűknyomás.

2013. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem lesz gond. de a lábat ne hagyd ki...ne legyél kislány.
2013. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!