Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetáriánusok el tudnak hízni?

A vegetáriánusok el tudnak hízni?

Figyelt kérdés
2007. okt. 12. 18:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy eltudnak hizni. Láttál már elefántot?
2007. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
89%
vagy csokit?:) mert az s(/n)em tartalmaz hust! vagy pudding...banán...sorolhatnám
2007. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Bizony el tudnak! Mert amíg mondjuk a sovány hús salival nem hízlal, addig van egy csomó húsmentes étel, ami igen! (Pl.tésztafélék)A vegetáriánus is csak akkor marad karcsú ha jól válogatja meg az ételeit és sokat mozog. Aki nem vegetáriánus az pedig szintén karcsú marad ha jól válogatja meg az ételeit és sokat mozog :).
2007. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Kevesebb az esély hogy elhíznak,mondjuk én még nem találkoztam kövér vegetáriánussal...De nem egészséges életmód,csak ha pótolod azokat a vitaminokat amik a húsban megvannak.Utána kell nézni,ez nem ilyen egyszerű.
2007. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

el hát! sőt! gondolj bele, a felettemlévő hsz-ek írják!


tudományos kisérlet igazolja, hogy nincs összefüggés a vegetarianizmus és az elhízás között! a krisna völgyben volt, ha jól emlékszem. ha valaki tudja, linkelje be légyszi, nem találtam.

2007. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
92%
miert ne tudnanak???attol amert meg nem esznek hust...attol meg ugyanugy elhizhatnak mint a nem vegetarianusok....
2008. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Tudnak. 3 hónapig nem ettem húst, és felszedtem jó pár kilót. Ugyanis tömtem magamba a finomabbnál finomabb tésztacsodákat :D Meg sok kenyeret. Egész kikerekedtem tőle, de nem is ártott.:)
2009. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Én csak egyet ismerek, ő kiskorűtól fogva nem eszi meg a húst, és hát mit mondjak, nem a legvékonyabb :D:D Elég nagydarab lány.
2009. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
67%
Én akkor híztam el mikor az voltam.Akkor nem híznak el ha csak zöldekkel táplálkoznak vagy legalábbis enm csak a tésztafélékkel péksüteményekkel egyebeket táplálkoznak.
2009. júl. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
20 éve vagyok vegetáriánus (33/F/185 cm) és egy évvel ezelőtt még 102 kg voltam. A tésztaféléktől, zsíros sajtoktól, szénhidrát tartalmú növényi ételektől (bab, kukorica), és az édességektől brutális módon el lehet hízni, és nem szükséges hozzá egyetlen falat hús sem. Idén döbbentem rá arra, hogy hiba van az étkezési szokásaimban, és elkezdtem tudatosan táplálkozni, valamint sportolni. Így sikerült 14 kg-t leadnom idáig (és még további 8 kg-t szeretnék fogyni a következő fél-egy év során).
2009. nov. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!