Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetáriánusok el tudnak hízni?

A vegetáriánusok el tudnak hízni?

Figyelt kérdés
2007. okt. 12. 18:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

"Láttál már elefántot?" :)

Nekem úgyanez a kérdés ugrott be, csak Bódy Szilvivel.

2009. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
13%
Buddha is vega volt! És nem vmi vékony:P Pedig csírákat és egyéb növényi eredetű ételeket evett csak.
2010. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
Figyel ez egyértelműen hülye kérdés mert csokit meg édességet ugyanúgy esztek nem?!
2010. ápr. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan fogytam mióta nem eszek húst, de csak mert nem szeretem a tésztákat. van egy ismerősöm aki ettől az étrendtől rövid idő alatt rengeteget felszedett. akinek jó étvágya van az nemigazán lakik jól a salátával, és jön a nassolás... :D
2010. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Kedves első! Az elefánt egyáltalán nem kövér állat...csupán nagy termetű!Te hiába vagy 40 kg,egy egér szemében te is kövér lennél...
2010. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19%

ez egy számodra haszontalan információ:

a vegetáriánus élet egyoldalú táplálkozás, mi minden evők vagyunk. akik kitalálták ezt a vegetáriánusosdit azok nagyrészt az állatok legyílkolászása miatt nem esznek húst. gyökerek! a növények nem adnak hangot ha belevágsz az nem baj? idióta népség. a növények ugyan úgy élőlények. szóval vagy dögöljetek éhen vagy egyetek meg mindent vagy higyjétek azt hogy az állatok megölése rossz dolog de növényt enni nem bűn

2010. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"idióta népség. a növények ugyan úgy élőlények. szóval vagy dögöljetek éhen vagy egyetek meg mindent vagy higyjétek azt hogy az állatok megölése rossz dolog de növényt enni nem bűn"


Téged miért zavar az, ha én nem eszem meg az állatokat? Fejezd be a gyűlölködést, hidd el, jobban jársz vele te is...

2010. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
engem nem zavar, csak általánosításban úgy jön le hogy sokan azért nem eszik meg a húst mert szegény állatoknak fáj. ennyi és ez nem gyűlölködés volt. de ha esetleg olyan betegsége lenne valakinek hogy nem bírja a szervezete a húst azt megérteném...
2010. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az elhízásért sokkal inkább felelős a szénhidrát, mint a zsír, a vegetáriánus étrend pedig sokkal nagyobb arányban tartalmaz szénhidrátot.
2020. dec. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!