Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Balatonnál strandos gyorsbüfék...

Balatonnál strandos gyorsbüfék kínálnak vega kajákat?

Figyelt kérdés
Nehéz, olajban sült kaják (lángos, rántott sajt, sült krumpli) kizárva, mert nem bírom emészteni. :(

2014. aug. 7. 10:09
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ritkán előfordulhat. Vagy marad a főtt kukorica.
2014. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Hát max ha hamburgert kérsz hamburger nélkül, csak a zöldséget. Esetleg falafel ritkán előfordulhat.Nem jellemző. Inkább éttermekben próbálkozz.
2014. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szemely szerint meg tudok emeszteni mindent, t, de a tipikus ketes eredetu, silany alapanyagokkal keszult strandkajakhoz nincs gusztusom.

Fureden voltam nemregen, ott lehetett kapni friss gyumolcssalatat kis palcikaval, illetve gorogdinnye salatat is, hutobol arultak.

A fott kukorica is kaphato a legtobb helyen.

Illetve haromszog alaku, miniszendvicseket is arulnak, szinten a hutobol, husmentes feltetekkel is.

En ezeket ettem, de vega kategoria meg:

Gofri, roszti, rantott zoldsegek, sult zoldsegnyarsak, melegszendvics, ezeket nem tudom, fogyasztod-e.

2014. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gyros,gyros hús nélkül , esetleg salátákat ,
2014. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!