Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánus vendégemnek mit...

Vegetáriánus vendégemnek mit készítsek amivel meg tudom kínálni ha ebédidőtájt érkezik hozzánk?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 15:34
 1/7 anonim válasza:
99%

Hello!

Keszithetsz valami salata felesegeket, vagy padlizsant, akar karfiolt kikavarva. Paradicsommal nagyon szuper kaja.

Ha kell tipp, hogy hogyan csinald meg pl. a karfiolt, csak szolj szivesen segitek.

2008. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Válogass profi vega receptek közül:


[link]


UI: ha megfogadod a tanácsom, jobb ha nem rántott sajt + karfiol és társaikkal várod a vega vendégeket... Ezek olyan snasszok. Nem kell nagy dolgokra gondolni amikor vega ételt csinálsz. Fontos az, hogy ízletes és muatós legyen.


Rengeteg szezonális zöldség van amiből vega ételeket főzhetsz: pl lecsó; vagy paprika-padlizsán ragu, cukkinit is sokféleképp készítheted el. Stb stb...


Üdv,

Vega chef

2008. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
98%

vega chef! úúúúú több kéne belőled!

a tofu finom! csinálj azt!!:)

2008. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam vega és egyik nagy kedvencem a szójakockás brassói aprópecsenye. Ha jól fűszerezed a szójakockát simán meg tudod olyanra csinálni, hogy olyan legyen mint a húsos testvére.
2008. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egy kis salátát meg egy kis kelbinbót vagy ha te is vega vagy akkor neked könnyű.
2009. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mivel én is vega vagyok,tudok ajánlani párat:D

a vega,ne rögtön a saláta jusson eszedbe, lehet hogy az illető már unja, vagyépp nem is szereti.

szerintem jobban örülne egy rántottsajtnak sültkrumplival, esetleg valamilyen levesnek.

2010. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én zöldséglevest és gombapaprikást készitenék.
2010. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!