Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Sajnálod az állatot amikor a...

Sajnálod az állatot amikor a húsát eszed?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 05:32
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
56%
én igazából nagy ívben leszarom azt az állatot, amit eszek, mert az az én szememben egy darab hús amit meg kell ennem. és nem is took mit tenni ellene. lélegeztessem, h fölébredjen?:S meg amúgy is ezeket az állatokat arra termesztik h megedd...nem arra h elképzeld hogyan szaladgál:S
2010. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
56%

teljesen egyet értek az előbbivel...


milyen h*lyeség már ez? "az állatok is érző lények..." képzeld én még egy tyúkot se láttam sírni vagy röhögni vagy simogatni egy lány tyúkot és közben azt mondja neki csirkéül, hogy "jajj de szeretlek!:D szóval egyáltalán nem sajnálom...

2010. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

"én igazából nagy ívben leszarom azt az állatot, amit eszek"

-Leszarod,amit eszel?Termesztik az állatokat? Szerintem inkább aludd ki magadat! XD

2010. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
minden tyúk lány b*szod :DDDDDDD a fiút kakasnak hívják :D
2010. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
Nem!Nem LEHET HÚS NÉLKÜL ÉLNI. Kamu az egész még a vegák is bekapnak kb 1 szelet húst. másképpen nincs energiád semmi. én egy szelet húsra nem úgy nézek mint 1 élő állatra xdxd.Már azőskorban is ettek álatokat, sőt még többet is mint most
2010. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Nem lehet hús nélkül élni? Ezt mi vegák nem tudjuk,biztos azért élünk.

"Semmi sem lesz kedvezőbb hatással az emberiség egészségére és túlélési esélyeire, mint a vegetáriánus étkezésre való áttérés." Albert Einstein

2010. máj. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:

szia

ha elöttem vágnák le akkor igen

de nemgondolok arra mindi ,hogy sajnáljam azállatot

a vegetáriánusok sajnálják.

én nem :P

hús for4

2010. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Utolsó, te sem vidéki vagy akkor.. :D
2010. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem. Ha ez lenne nem is enném meg :D Egyszerűen az ízéért eszem, és inkább a fehér húsokat (leginkább halat vagy csirkét)
2010. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!