Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Indiaiak azon része ahol nem...

Indiaiak azon része ahol nem esznek húst ott mit adnak enni az újszülött gyereknek, hogy ne haljon éhen?

Figyelt kérdés
Lehet vegán felnevelni egy gyereket?

2015. márc. 31. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Tejterméket, tojást.
2015. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Anyatejet.
2015. ápr. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Lehetni lehet, csak baromi egészségtelen. Különben se venném alapnak az indiaikat, ahol sok helyen még mindíg arzénes vizet isznak, mert nincs pénz tiszításra se.
2015. ápr. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Az újszülött gyereket ott is (mint mindenhol a világban) anyatejjel táplálják. Arrafelé is legalább 2 évs korig szoptatnak, és amikor elkezdenek hozzátáplálni, akkor azt kapják, amit a felnöttek (külön fözöcske nincs), azaz rizs, hüvelyesek, egyéb zöldségek, tésztafélék.


Mellesleg hús nélkül senki sem halna éhen, legfeljebb nem tud minden tápanyagot magához venni.

2015. ápr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött gyereknek tudtommal sehol sem adnak húst enni. Újszülött embergyerek a tudomány mai állása szerint még mindenhol anyából születik, akinek van két szép melle, amiben ott az újszülött számára emészthető táplálék.
2015. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó hülyén tettem fel a kérdést, bocs de értitek mire gondoltam...
2015. ápr. 1. 12:34
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 1. 12:35
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy lehet :) Egyre több gyerek nő fel vegetáriánus/vegán étrenden. Ha a szülők figyelnek a megfelelő tápanyagbevitelre (nem tudom Indiában ez mennyire kivitelezhető), egészségesen nőhet fel a gyerek
2015. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért Indiában a vegetáriánus kultúrának több ezer éves múltja van. Hidd el, hogy ott vegetáriánusként sokkal változatosabban étkeznek, mint mi itt Magyarországon húsevőként. Sokkal többféle zöldséget és gyümölcsöt termelnek, ezeket iszonyatosan változatosan készítik el, rengeteg különféle fűszert használnak.


Ennek ellenére én is a húsfogyasztás pártján vagyok,(főleg gyerekek esetében) de el tudom fogadni, ha valaki másképpen gondolkodik.

2015. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
De azt se felejtsük el, hogy Indiában jóval alacsonyabb a születéskor várható élettartam. Tehát nekik nem a vegetarianizmus a legnagyobb gondjuk..
2015. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!