Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ha vegetáriánusként újra...

Ha vegetáriánusként újra elkezdek egy kicsi húst enni hizok?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja vega vagyok és ha most két hétig hanyagolják és ennék egy kicsi húst akkor hízok?:/

2015. jún. 16. 18:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Pár falat csirkétől nem fogsz hízni, az tuti... A fehérje jobban laktat, mint a szénhidrát, fogyáshoz is jobban passzol, bár egyes szénhidrátok, pl. a zöldségek is segítenek :D

Igen, a csirke sovány.

2015. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
Az a köze hozzá, hogy meglepő, hogy írni tudsz, (tehát 5 évesnél idősebbnek gondol az ember) mégis 3 éves szellemi szintem állsz.
2015. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy vega, és menj a fenébe.
2015. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%

Én amikor a nagymamámnál vagyok, csak gyümölcsöt eszek. Karácsonykor rántott hús volt rizzsel, kértem, hogy csináljanak nekem rántott gombát, de nem, szóval végig nézték, ahogy nem eszem velük karácsonykor. Menjenek a fenébe, eszedbe ne jusson ezért húst enni.

https://www.youtube.com/watch?v=t0A7Y1iO1Gg

2015. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mikor vega lettél lefogytál? Most pont az ellenkezője fog történni, mint mikor felhagytál a húsevéssel.


Biztos nehéz lehet a nagyszülőket meggyőzni, hogy nem eszel húst, de mondjuk kérhetnéd, hogy csináljanak inkább rántott tököt, padlizsánt vagy gombát. Zöldség- vagy gyümölcs levest.

Esetleg ajánld fel, hogy most te készítesz ebédet az öregeknek.

2015. jún. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Gombapörkölt, főzelékek, paradicsomoskáposzta?
2015. jún. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom a nagymamád dagadt mint egy ház. Én inkább a saját vércukorszintje miatt aggódnék, nem az miatt, hogy te mit eszel. Mondd meg neki, hogy foglalkozzon a saját dolgával.
2015. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%
Miért kell a nagymama ellen lázítani ezt a (bizonyára) gyereket? Egyértelmű, hogy brahiból vegáskodik. Ami baj, mert húsra szükség van! Én is voltam "vega" néhány évig. Az az egy teljesen biztos, hogy nem előnyös kihagyni a táplálkozásból. Főleg, ha a kérdező meg is tudja enni, hiszen most is fog a mamánál, meg csak néhány hónapja bolondította meg valaki. EGYÉL HÚST ÉS NE AZZAL FOGLALKOZZ, HOGY HÍZOL-E VAGY SEM! MOZOGJ, AKKOR NEM FOGSZ!
2015. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!