Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusnak tippek?

Vegetáriánusnak tippek?

Figyelt kérdés
Csak húst nem fogyasztok, tejterméket stb-t igen. A hús ízét nem szeretem, így gyakran mellé fogok receptekkel. Tudna valaki olyan oldalt, vagy blogot ajánlani, ahol olyan recepteket találok, amiknek nem is hajaz az íze a húséra?

2015. júl. 12. 23:46
 1/3 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

Én ezeken a weboldalakon szoktam böngészni. De minden nagyobb recept/főző portálon található már vegetáriánus fülecske. De sajnos a hús ízű ételeket neked kell kiválogatni, mert sok vegetáriánus inkább elvből nem eszik húst, nem azért, mert baja lenne az ízével. Egyébként a fűszerekkel próbálj meg játszani, az sokat segíthet. De lehet, hogy inkább magyaros típusú ételek fűszerezése miatt érzed "hús-ízűnek" az ételt! Nem tudom, hogy tudtam-e segíteni, de remélem igen! :)

2015. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az elso jokat irt, en meg hozzatennem, hogy abban a labasban/fazekban/serpenyoben amiben egyszer is hus fott-sult, abban sosem lesz igazan finom a vega etel.

Nekem kedvencem a rakott krumpli, ami hasonloan keszul mint a hagyomanyos, termeszetesen kolbasz kihagyva, de vajat hasznalok. Es en teszek bele vagy mirelit zoldborsot, vagy brokkolit, de ugyanugy tejfol-tojas rajta. Nagyon finom nyers spenot-salataval :)

2015. júl. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) hasznosak voltak!
2015. júl. 13. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!