Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Milyen mixert vegyek ami meg...

Milyen mixert vegyek ami meg is felel az elvárásaimnak?

Figyelt kérdés

Hello, vegán vagyok ezért sok smoothie-t iszok, eddig mivel nem akartam venni itthon valahogyan megoldottam kézi pürésítővel vagy egy régi mixerrel.

Szóval az elvárásaim a következők: ha smoothie-t csinálok NE legyen darabos a végeredmény

és az üveg amiben készül könnyen levehető legyen, hogy a végén mikor összeturmixoltam a gyümit vagy zöldséget ne az egész gépet kelljen megfogni és úgy kiönteni.

Eddig egy Sencor 600W mixert néztem, de ott nem vagyok biztos, hogy a tál könnyen levehető, és sokan írták, hogy smoothie-k esetében darabosan hagy, tudom hogy a G21 lenne a legjobb választás, de mivel szüleim vennék ők sajnálnák rá a pénzt.

Nektek esetleg van valami tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Minden hasznos kommentet szívesen várok :)



#vegán #mixer #vega #életmód #smothie #gyümölcsaprítás #miteszikavegán
2015. okt. 17. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne vegyél Sencort, mert hamar elromlik.

Műanyag csúszócsapágyak, műanyag fogaskerekek... minden fos benne.


Nézd meg ezeket:

[link]


Ugyan mi nem vagyunk nagy szmútísok, de néha szoktam csinálni, tökéletes szokott lenni ezzel is:


[link]


Bár ha nem te keresed meg rá a pénzt, akkor ezek lehet, drágák lesznek.

2015. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem terhelném ilyesmikkel a szüleidet (persze ha megtehetitek akkor jobban), én a darabosabb smoothie-kat át szoktam egy szitán passzírozni, vagyis egy kanállal átnyomkodni rajta. Így is tökéletes és egy adag turmix esetén időben is max fél perc.
2015. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!