Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ő most vegetáriánus?

Ő most vegetáriánus?

Figyelt kérdés

Barátnőm azt mondja, hogy ő nem vegetáriánus csak nem eszik húst, azaz pl. a paprikás krumplit megeszi de a vele főtt virslit meg egyéb húst nem. Ez most vegetariánizmus vagy nem?

köszi


2010. márc. 17. 16:49
 1/9 anonim válasza:
49%

ha nem eszik húst de más állati eredetű dolgot igen

akkor nem vegetáriánus

2010. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Még rá lehetne mondani,hogy lakto-ovo vegetáriánus(ha tojást,tejet fogyaszt),de ha megeszi a húslével átitatódott burgonyát,akkor mondjuk úgy,hogy rálépett a vegetáriánizmushoz vezető útra.
2010. márc. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%
Vagy csak simán válogatós?
2010. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ő azt mondta, hogy NEM vegetáriánus. Akkor miért kéne ráhúzni ezt a címkét? Egyszerűen kiszedegeti a húst valamiért. Minek ezt kategorizálni? Kit érdekel?
2010. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
90%

Kétféle vegetáriánus van.

Az egyik csak húst nem eszik, a másik tejet és tojást se.

2010. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

16:18-nak én csak kíváncsi vagyok, nem akarok semmit ráhúzni, érdekel, kész.

egyébként mindenkinek köszi a válaszokat.

2010. márc. 30. 08:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is vega vagyok, ha magamnak főzök fel se merül hogy húst tegyek az ételembe.

Viszont ezt a kompromisszumot néha meg kell hoznom nekem is, mert ha családomnál vagyok, nem fognak külön csak miattam hús nélkül főzni. Szar íze van, de valahogy legyűröm azt a levest amibe belefőzték a húst.

Még így is folyton vita van belőle. Nálunk felér egy szentségtöréssel ha valaki nem eszi meg azt amit eléraknak :( Az ősöknek magyarázhatom, hogy miről van szó, nem értik, csak bunkónak néznek.

2010. ápr. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem egészen 2 féle vega van...

Ha nem eszik húst az is az egyik fajtája, van aki csak halat eszik, az is egyfajta, ha valaki már a pörköltben lévő krumplit sem eszi meg, az vsz. vegán

2010. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok is, akik azt sem eszik meg, amit abban a tepsiben sütöttek, amiben előtte hús volt, vagy amit megpiszkáltak olyan kanállal, ami húshoz ért.. Egyébként én mondjuk eszek húst, de atomfinnyásvagyok, az ilyen csüngős szarokat férrepiszkálom, virsli, zalonnna, stb felejtős, voltak vele rossz élményeim.. de mondjuk amit anya csinál, azt megeszem..
2010. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!