Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Egy vegetáriánus mit dolgozik?

Egy vegetáriánus mit dolgozik?

Figyelt kérdés

Arra értem, mert ha valaki nem eszik húst, az nem is bírja a kemény fizikai munkát. Pl.: Kőműves, állattartó stb.

Ha ott lenne vega össze esne a terhelés alatt.


2015. okt. 31. 22:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne bírná? Nem a hús ad erőt.
2015. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Akár húsevő, akár vegetáriánus vagy vegán valaki, ha nem táplálkozik megfelelően, akkor nem lesz ereje dolgozni, vagy hiánybetegségei lesznek. Ennek viszont semmi köze a húshoz.

A lényeg, hogy minden tápanyaghoz, vitaminhoz hozzájussunk, az mindegy, hogy növényekből vagy állatokból. A testünknek aminosavakra van szüksége, hogy növényi vagy állati forrásból, az mindegy.

Én 14 éve vagyok vegetáriánus, 2 éve majdnem teljesen vegán. Németországban dolgozom, két munkahelyem van, az egyik 3 műszakos, úgyhogy hajtok ezerrel. De nem érzem hiányát a húsnak semmilyen szinten. És nem én vagyok az egyedüli vegetáriánus, itt többen vannak, mint M.országon. Itt nem olyan furcsa, ha valaki nem eszik húst.

2015. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg a változatos táplálkozás. De erre a húst is evőknek is ajánlana odafigyelni.
2015. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

Birja a kemény fizikai munkát :)


én egész nap hajtok, kórházban dolgozok.

2015. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Pl.: Kőműves, állattartó stb.

Ha ott lenne vega össze esne a terhelés alatt."


Kérdező kedves, te nagyon korlátolt vagy. Párom 32/F és fizikai munkát végez érettségi óta. És jobban bírja a terhelést, mint néhány húsevő kollégája, akik Páromat csak "jóllakott hattyúnak" nevezik. Ők éjszakás műszakban a 3. kávét isszák és állva elalszanak, Párom simán kibírja koffein nélkül is. Én 30/N szintén vegetáriánus vagyok, és bár irodai munkát végzek, sportolok és amióta nem eszek húst, sokkal jobban teljesítek.

2015. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Bajer ***** válasza:
70%
A világ legerősebb emlőse az elefánt. Megemel 1 tonnát az orrmányával és soha nem eszik húst. Az ember még könnyebben is végez fizikai munkát ha nincs a gyomra leterhelve szalonnával csak salátával, gyümölcsökkel.
2015. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hústól leszel erős, hanem a fehérjétől, proteintől, ami nem csak a húsban van meg. Sok sportoló vegán. Van egy afro-amerikai fazon, 2 méter magas izomkolosszus és aktívan hirdeti a vegán életmódot. De láttam sok futót, súlyemelőt akik nem húsból viszik be a proteint.
2015. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

#10, aki az indiai példát hoztad fel:

kevesen is èlik meg az 50-et!

2016. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Elefántos kolléga:

Az elefánt a saját tömegéhez és a napi többszáz kilónyi elfogyasztott táplálékához képes gyenge állat!

2016. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Király: 3x voltam indiában, ritkák az öregemberek!

Elefántos téma: lepontozás előtt nézzünk már kicsit utánna !!!

2016. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!