Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Egyem vagy ne egyem?

Egyem vagy ne egyem?

Figyelt kérdés
imádok homokot enni.. van valami káros hatása vagy ok ami miatt nem kéne ennem?
2010. ápr. 6. 16:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Google: homok evése

[link]


idézek:

"Vagy szilícium, mi?!

De nagyon le kéne állítani(akár nem kéne kivinni a játszóra)! A bélféreg még csak egy dolog, de az én fiaim olyan ritka élősködőt kaptak el(sztori hosszú, hogy mitől és hogyan, de kutyaszar az egyik szereplő), ami a májukban cisztát keltett, abban lakott. A doki szerint életveszélyes volt, mert ha kipukkadt volna, akkor vérmérgezésben meghal a gyerek. Nem csak májban lehet egyébként, nekünk úgymond szerencsénk volt, így több hónapos gyógyszeres kezelés és laparoszkópos műtét után meggyógyultak."


Ez alapján inkább ne edd!

2010. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

És még egy, ami miatt erre felhívják a kisgyerekes anyukák figyelmét.

Mit rejhet a homok? Vakságot...

[link]

2010. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A kórokozók ellen megfelelő lehet, ha egy időre beteszed a sütőbe a homokot egy edényben és felteszed maxra. Így szerintem minden kórokozó elpusztul, viszont a homoknak nem lesz baja.
2010. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 5? Ha azon felül, menj orvoshoz!!!
2010. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ja és jó lenne vhol talizni mondjuk egy parkba akkor tudunk erről többet beszélni

te is bp-en laksz?

2010. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok >< és nem bp-i
2010. jún. 1. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!