Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » 12 éves vagyok baj ha vega...

12 éves vagyok baj ha vega akarok lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom az állatokat es nem akarok állatokat enni tudom hogy fiatal vagyok és ennem kell húst mert még növésben vagyok még kell a szervezetnek de szerintetek mit tegyek állat barát vagyok imadom az állatokat ja és vannak olyan napjaim amikor nem eszek húst

#vega #létezés #vagyok baj
2016. nov. 18. 14:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim válasza:
52%
Az mert fiatal szervezetnek szüksége van az állati fehérjékre is ennyi idősen nem kellene még vegetáriánusnak lenni.
2016. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
57%
Beszélj az orvosoddal, de ha megfelelő mennyiségben pótolod a fehérjét (pl. sok hüvelyes, tejtermékek) és a vasat, akkor nem lesz gond.
2016. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
50%
Egy rokonom gyereke 4 éves koráig nem akart húst enni. Egészséges.
2016. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:
Sok tejterméket eszek csak nem bírom besavanyodok de nem csak a tejtermelők hanem mástól is és valamikor fel is jön a kaja tudom indi de nem han,ok csak feljon ja én a savv is feljon még a gőzt is
2016. nov. 18. 14:53
 5/78 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam azt akartam írni utolsó sorban hogy feljon a a kaja de nem hanyok tudom undi na mindegy és a savv is feljon meg a víz
2016. nov. 18. 15:01
 6/78 anonim válasza:
44%
Szia!Egyáltalán nem baj ha az akarsz lenni,zöldségekből,tejtermékekből,magvakból kiválóan tudod pótolni a fehérjéket.Azonban figyelj a b12 vitaminra,ezt ajánlatos pótolni pl van kifejezetten b12 vitamin.
2016. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:
Oké köszi a tippet 😉
2016. nov. 18. 15:08
 8/78 anonim ***** válasza:
0%
Aminosavakat etrendkiegeszitokkel potolni kell + b12 injekcio havonta, ket havonta es nem lesz gond
2016. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
34%
Ne az ideírogató vegákra hallgass, hanem kérdezz meg egy orvost! A vegaság NEM egészséges, hiába állítják a vegák. 12 évesen komoly szervi bajaid lehetnek később. Azon kívül, azért mert te sajnálod az állatokat, nem fognak kevesebb állatot leölni.
2016. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:
Oké de amúgy már kisebb koromban sem voltam olyan huss imádó és kőszí szepen az eddigi válaszokat de felnőtt koromra én vega leszek szerintem ,amúgy tudom hogy most még fiatal vagyok és kell a szervezetnek de nem fogok annyira sok húst enni
2016. nov. 18. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!