Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánus lettem/leszek?

Vegetáriánus lettem/leszek?

Figyelt kérdés
Régen mindig húst hússal ettem, imádtam minden féle húst és a csirkebőrét is. Pár hónapja egyre kevesebb húst eszek de nem diéta miatt vagy ilyesmi, egyszerűen nem kívánom es már ránézni sem bírok a húsra. Max néha megeszek egy szendvicset párizsival de ez a legtöbb. Már májkrémes kenyeret sem bírom megenni, pedig pár hónapja még imádtam...

2016. nov. 19. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Mi a kérdés?
2016. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

A vegetarianizmus általában egy döntés eredménye, nem csak úgy kialakul magától. Lehet,hogy a szervezetedben felhalmozódtak a húsban található anyagok, azért nem kívánod.

Állítólag, az ember ízlése 6 évente változik, ez is lehet az oka.

Ha viszont tényleg vegetáriánus akarsz lenni, tervezd meg jól az étkezéseidet, hogy semmiből ne szenvedjen hiányt a szervezeted.

2016. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ez inkább tápanyaghiány, az agy áltlaában azt kívánja amire éppen szüksége van.
2016. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

De döntöd el, az leszel-e, kivéve ha nagyon megutálod a húst és soha nem eszed...

Nincs ezzel semmi baj, az ember ízlése is változik, sokszor a táplálkozási elvei is... A váltás azért elég hirtelen nálad, de úgy látszik, ilyen is van. Mindegy, hús nélkül is könnyen be tudsz vinni mindent, amit kell, változatos evés mellett. (A parízert amúgy jobb elhagyni, mint egy rendes húst, szerintem.)

2016. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha párizsis szendvicseket eszel, akkor nyilván nem vagy vega:)


De ha így folytatod, lehet hogy az leszel. Ez most téged aggaszt vagy ez a célod vagy mi is igazából a kérdés? Hogy ez normális-e?


Az ember változik. A férjem is húst hússal evett régen, pár éve pedig vegetáriánus lett. Egyszerűen úgy érezte, nincs már szüksége húsra és egy idő után helytelennek is tartotta a húsevést. Régebben sosem voltak ilyen gondolatai. Egyszerűen megváltozott pár év alatt,ilyen az élet.

2016. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegan/vegán étrenddel is lehet élni, ha nem kívánod a húst, akkor ne egyél olyan dolgokat. Ha meg az etikai része érdekel az egésznek, akkor nézz utána.
2016. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
lány vagy? mert ha igen akkor szívesen rászoktatlak a kolbászra!
2016. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszotokat, sokat segítetek :)

es utolsó, igen lány vagyok, es bár nagyon csábító ajánlat de nem szeretem a kolbászt, azt sem amire te gondolsz, mivel leszbikus vagyok, sajnálom :)

2016. dec. 8. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!