Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Vegetarianus lettem. Hogyan...

Vegetarianus lettem. Hogyan vihetnek be szojat a szervezetembe?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is vega vagyok, de nem eszem szóját, mert 99%-a GMO-s. De a hússal lassan kéne ám leállni, nincs olyan, hogy egykéthá, "vegetáriánus lettem"...
2015. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Szájon keresztül. Rossz, kellemetlen, undorito, de még mindig a legkiméletesebb modszer.
2015. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kocka, granulátum, italpor, dobozos sz.tej, tofu, virsli, pástétum, de nem muszály, ha nem akarsz, másban is van elég fehérje, főleg ha nem vegán vagy és eszel tejterméket, tojást.

Olajosmagban sok van.

Vagy naturize fehérjepor barnarizsből.

2015. febr. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a szója akkor is káros, ha nem GMO-s.

mivel tele van fitoösztrogénnel, és tönkrevágja a hormonháztartásodat.

természetesen a gyógyszergyártóknak jót teszel, ha szóját eszel!

már csak azt döntsd el, hogy kinek akarsz jót tenni.

2015. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hahah, szajon keresztul... de tenyleg


De ha kedves az eleted es fontos az egeszseged akkor NE TEDD!!! a szoja irto karos (fentebb irtak miert)


gugli bacsi segit megtalalni a zoldsegeket huvelyeseket magvakat amikben sok a feherje es akkor nem szorulsz a szojara.

2015. febr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!