Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán termékeket melyik...

Vegán termékeket melyik internetes oldalon érdemes venni? Ti hol szoktátok a vegán termékeket beszerezni? Többi lent

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyok vegetáriánus most átfogok térni a vegánra és semmi állati eredetűt se fogok fogyasztani gondoltam előtte megérdeklődöm ilyen termékeket hol tudok beszerezni az interneten van e valami jó oldal illetve recepteket hol találok valami jó vegán könyv értelmes válaszokat felpontozom megy a zöld kéz

#vegán #vegetáriáni
2016. dec. 8. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:

mindenmentes.hu

fittnok.hu

veganreceptek.webnode.hu ehezesmentes-karcsusag-szafival-blog.hu

gretakonyhaja.reblog.hu

[link] vegagyerek.hu

Ezek az oldalak jutnak most hirtelen eszembe.

Könyveket nem vettem de pl. Sthőr Gréta, Dr.Andrási Nóra könyve(i) jónak tűnnek meg könyvesboltban vagy online is választhatsz szimpatikus könyveket.

2016. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
zöldségesnél, a rizst meg ilyeneket, olajokat, magvakat, mostanában a sportkaja.hu ról rendelem
2016. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget nagyon sokat segítettetek örök hálám :)
2016. dec. 8. 19:59
 4/8 A kérdező kommentje:
persze ha valaki tud még valamilyen oldalt az nyugodtan leírhatja sőt annak előre is köszönöm
2016. dec. 8. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:

biocity.hu ez lemaradt

(első voltam)

2016. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szűklátókörű emberek, találkoztam már olyannal, aki kijelentette, hogy ő teszkóban nem vásárol, mert a teszkó nem vegan...

De attól, hogy a teszkó árul húst, attol még szerintem a teszkós banán igen is vegan kaja...

És a teszkó nem azért árúl húst, mert akar húst árulni, hanem mert a kereslet határozza meg a kínálatot... ha több vegan lenne és járna a teszkóba, akkpr kevesebb hús is lenne...


Pl amerikában a wallmartban így került le a polcokról a hormonkezelt tej... mert megszűnt a fogyasztók érdeklődése..

Szóval szerintem veganként pont kell nem "vegan" boltokba járni, és növelni a keresletet a vegan termékekre...

Mellesleg én is így lettem vegan, 10 éve egy bevásárlásnál teljesen értetlenül álltam az előttem lévő kosarát vizslatva a sorban betépve.. feltettem egy kérdést, amiből lett egy 1 órás beszélgetés ami megváltoztatta az életemet...

2016. dec. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Herbaház

Olcsó, nagyon sokféle termékük van. Webshopja is van, ha nem a közelben laksz.

2016. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Árgép kidobja hol a legjobb éppen akkor, amit akarok, paleoboltokban magliszteket, és teszkoban banánt, ahogy írták.
2016. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!