Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit szólnátok ahhoz ha egy...

Mit szólnátok ahhoz ha egy húsevő családból hirtelen valaki vegetáriánus lenne?

Figyelt kérdés

Kérlek ne legyen vegetáriánusok vs húsevők ,,párbaj''.

Nem vitát szeretnék .

Köszönöm a válaszokat :)


2017. ápr. 4. 17:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%
úgy gondolom, ez mindenkinek a saját döntése:) nincs vele semmi baj
2017. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Semmit. De magára kellene főznie, mert amúgy nálunk nincs válogatás.
2017. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

nálunk én lettem hirtelen nem is simán vega, hanem vegan... az elején mindenki csodabogárnak tartott, meg sokat viccelődtek, amikre én is viccelődéssel reagáltam... de így 10 év távlatából már mindenki hozzászokott...

Megjelenésemnek hála, akik újonnan tudják meg, barátok, munkatársak, nem kötekednek :)

190magas, sportos, kopasz és vannak érdekes (sasos) tetoválásaim :)

2017. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk én lettem vega 13 évesen. Megértőek voltak, főleg édesanyám. A családban soha senki nem piszkált emiatt. Onnantól kezdve sokkal több egészséges, húsmentes étel került az asztalra, ha meg húsos volt akkor volt nekem maradék meg 15 évesen már én is főztem magamra. De nagy pozitívum volt az egész családnak, hogy leszoktak a hagyományos magyar kosztról és áttértek egy kiegyensúlyozottabb, egészségesebb életmódra, több zöldséges étellel.
2017. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
2es vagyok miért kellet lepontozni én a kérdésre adtam egy választ amit én tenék!
2017. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 lencsefőzelék ***** válasza:
75%
7-es: mert amellett, hogy gúnyos választ adtál, még magyarul sem tudsz rendesen. De lásd, kivel van dolgod, most az egyszer segítek: 1. Kidobnám az udvarra, hogy egyen füvet. 2. 2-es vagyok. Miért kellett lepontozni? Én a kérdésre adtam egy választ, amit én tennék!
2017. ápr. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem kishúga 14,ő lett most vega.Furcsáltam egy kicsit,ezért rákérdeztem miért.Erre ő csak megvonta a vállát.Több szót nem pocsékoltunk rá.Tipikus tiniként viselkedik,szóval szerintünk csak hóbort.De ha még sem az,akkor sem zavar.Ha neki így jó.
2017. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

8-as, ne etesd már a trollt! :D Olyan gáz...


Kérdező: semmit, de ne várd el, hogy külön főzzek rád is, mert az noncszensz.

2017. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Ahhoz, hogy ne legyen párbaj, eleve nem kellett volna úgy kiírnod, hogy "húsevők".

De, jó, legyen átsiklok felette. Tegyük fel, hogy valaki a mi családunkból hirtelen vega lenne, mondjuk olyan, akiről tudom, hogy nem szereti a zöldségeket, bevallom, először meglepődnék, aztán arra gondolnék, hogy lehet, hogy valami betegsége van. Ez a válaszom arra, hogy "hirtelen". Mármint felnőtt, és értelmes embereknél. Másoknál ez inkább fokozatosan alakul ki, nem egyik napról a másikra. Rólam például egy csomóan el tudnák hinni, és meg sem lepődnének.

Bár nálunk, mivel mi étkes család vagyunk, simán meg lehet oldani egyszeri főzéssel is, hogy az is jóllakjon, aki húst is eszik, meg az is, aki azt pont nem. De vannak olyan családok, ahol nem opció, ha az egyik tagnak külön kell főzni valamely hóbortból. Mindenkinek van olyan rokona, akinél nem lehet felállni az asztaltól, ha még marad valami a tányérodon, akkor se, ha már harminc is elmúltál.

2017. ápr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van 1 rokona, akit még 30 felett is lehet irányítani :D
2017. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!