Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit szólnátok ahhoz ha egy...

Mit szólnátok ahhoz ha egy húsevő családból hirtelen valaki vegetáriánus lenne?

Figyelt kérdés

Kérlek ne legyen vegetáriánusok vs húsevők ,,párbaj''.

Nem vitát szeretnék .

Köszönöm a válaszokat :)


2017. ápr. 4. 17:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, hogy furcsallnak, de egy vega csak hust nem eszik, minden mast igen (többnyire :D) ,ebben az esetben nem okoz kulönösebb gondot, minden mast lehet neki fözni. Viszont van a vegan etrend is, ami minden allati dolgot kizar, ebben az esetben mar sokan nem tudjak, hogy mit lehet egy vegannak adni. (viszont amennyivel korlatozobb, annyival etikusabb es környezetbaratabb etrend es eletmod)
2017. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk én lettem vegetáriánus, de nem hirtelen, és nagy meglepetést sem okozhattam ezzel, hiszen már gyerekkoromban sem szerettem a húst. Mára már megszokta a család, de néha még most is kapom, hogy "ne már, nem eszel a levesből, csak mert van benne hús?" A családom aggódik az egészségem miatt, és ez a legrosszabb, pedig láthatják, hogy nincs miért, 2 éve nem kaptam el még egy kis megfázást sem, olyan vagyok, mint a vas.
2017. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#4 Akkor haladóak és végre nyugatiak lettek, elhagyták a retkes magyar fertőt❤️ Mindig akkora öröm ilyet olvasni, bácsak egyre többen lennének akik felvilágosultabbak és képesek edukálni a saját környezetüket pláne ha elmaradott szülőkről van szó!
2022. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!