Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért ítélnek el az émberek...

Miért ítélnek el az émberek azért mert Vegetáriánus vagyok? Csak azért mert 14 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Mikor elmegyek (kivéletesen) enni valahova mindeki azzal jön hogy a Hús fontos. Miért vagyok ilyen hülye? Meggondolom magam csak felnövök...stb.... (2 éve vagyok vega)
2017. nov. 10. 15:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
24%
Nem ítélnek el. Csak nagyon sok hiánybetegséged lehet miatta. Fejlődő szervezetnek nem szabad diétázni.
2017. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Pótolok mással mindent🙂🙂
2017. nov. 10. 16:00
 3/26 A kérdező kommentje:
Mármint amit Bulimia és (kezdődő) Anorexia mellet lehet 😂😂😂😂😅😣😣😣
2017. nov. 10. 16:06
 4/26 A kérdező kommentje:
De ezt senki nem tudja...
2017. nov. 10. 16:12
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
15 vagyok és vegan. Hidd el nekem rosszabb:D
2017. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Amenyit eszek hidd el mondhatnám hogy vegán vagyok...még a Gyümölcsöt is kiteszem😯....de nem szabad megtudnia senkinek😅🤕🤕
2017. nov. 10. 17:06
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Kétlem, hogy mondhatnád. A veganizmus lényegét nem érted:) Amúgy ha szeretnél írhatsz, hasonló cipőben járok mint te. 15/l
2017. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

" Fejlődő szervezetnek nem szabad diétázni."


A vegetarianizmus a legkevésbé sem diéta, hanem szemléletmód, életforma és világnézet. Étrend terén életkortól függetlenül mindenkinek megfelelő.


" Pótolok mással mindent"


Vegetáriánus táplálkozás esetében nincs mit pótolni ( a vegánnál is csak a B12-t, de azt sem mindenkinél).


" Mármint amit Bulimia és (kezdődő) Anorexia mellet lehet

.de nem szabad megtudnia senkinek😅🤕🤕"


Ez most komoly? Te szándékosan éhezteted magad?

2017. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%

Én szeretem a húst,de a vega és vegán és a nyers vegán kaják között is vannak nagyon finom és tápláló ételek.

Ne foglalkozz azzal,hogy mások mit mondanak.

Ez a te tested a te életed.:)

2017. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%

Talán azért, mert látják, hogy alig eszel és elfogysz, és aggódnak miattad?

De sebaj, magadat teszed tönkre - és nem te vagy az első anorexiás/bulímiás vegán/vegetáriánus tizenéves lány, mintha lenne valami összefüggés...

2017. nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!