Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nyers vegánok, nektek nem...

Nyers vegánok, nektek nem hiányzik a főtt étel (növényi alapú főtt étel) egyáltalán?

Figyelt kérdés

#vegetarianizmus #vegán #nyers vegán #nyers vegetarianizmus
2018. jan. 4. 23:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

#9


A lepontozás oka ezen az oldalon, általában a mindenevők kognitív disszonanciájának megnyilvánulása. Gyakorlatilag a legtöbb vegan válaszát mind lepontozzák, ahogy nekem is egy csomó válaszomat leértékelték már :D


Egyébként e kérdés alól is több mocskolódó kommentet töröltek már az adminok...és még ti érzitek jogosnak az "utálatot" :D

Pedig ez elvileg a vegetariánusok topikja...akarna lenni.


Én nem pontozok senkit, habár ennek nincs jelentősége.


A nyers táplálkozás előnye, hogy nem tartalmaz feldolgozott élelmiszert, de ennél sokkal többet találsz ha ráguglizol, és pluszba tized annyi ideig tart mint ezen az oldalon megkérdezni, ahol a tagok 99%-a hús, tejtermék és cukorzabáló, a vegánsághoz meg kb annyit konyítanak, mint Oravecz Nóra a mein kampfhoz.

2018. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Rimóczi Zsófi csatornájáról néztem pár videót, de amiket mond annak jó részére nincs tudományos bizonyíték.
2018. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
10 éve vagyok vegan, a mai napig sokat olvasok a témában, soha egyetlen egy tanulmányt nem láttam, ami bozonyítaná, hogy a nyers vegánság b!rmivel jobb lenne mint a főzés... arról nem is beszélve, hogy az éghajlatunkon elég macerás...
2018. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Vizesaram válasza:
0%
Mindenkinek az az egeszseges amit szeret. Mind meghalunk elobb utobb, ki fiatalabban ki oregebben. Marketing az egesz minel tobbet eladni ebbol is abbol is, mindenre van vevo.
2018. jan. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
Azért az, hogy marketing az egész, így nem helytálló... az hogy klasszisokkal javult az életminőségem, ennek köszönhetően még a gazdasági helyzetem is, csak azért mert vegetáriánus lettem, az nem marketing.
2018. jan. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%
Lol, mivel kapitalizmusban élünk, minden csak árucikkek formájában érhető el, így kb ennyi erővel minden marketing..
2018. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%
Persze ugyanakkor vannak a marketing mértékben is különbségek: a hús és tejiparnál már csak talán a microsoft költ többet marketingre.
2018. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
81%
Egyaltalan nem hianyzik. Tokeletesen erzem magam. :))))♡
2018. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!